Oписание

NOSAUKUMS Izdzīvot starp haizivīm : [kā apsteigt savus konkurentus pārdošanā, vadībā, motivācijā un darījumu slēgšanā] / Hārvijs B. Makejs ; [no angļu val. tulk. Māris Garbers].
IZDEVĒJS/GADS Jelgava
Zoldnera izdevniecība
2011
APJOMS 219 lpp.
CITI AUTORI Mackay, Harvey B.
ISBN 9789934808364
UDK INDEKSS 159.9

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Leģendārā ASV uzņēmēja, multimiljonāra, starptautiski atzītā biznesa spīkera un vairāku pasaules bestselleru autora Hārvija Makeja ievērojamākais darbs, kas tulkots vairāk nekā 35 valodās un pārdots 80 valstīs – kopumā 4 000 000 eksemplāru. Šajā grāmatā asprātīgā un kodolīgā formā apkopotas dzīves mācības un atziņas, kādas autors guvis, pats saviem spēkiem no nulles izveidojot starptautisko kompāniju MackayMitchell Envelope. Laikraksts The New York Times IZDĪVOT STARP HAIZIVĪM atzinis par vienu no 15 visiedvesmojošākajām biznesa grāmatām, kādas jebkad uzrakstītas. Savukārt 800-CEO-READ to 2009. gadā iekļāva 100 visu laiku izcilāko biznesa grāmatu izlasē.

IZDĪVOT STARP HAIZIVĪM ir aizraujošs ceļvedis biznesa pasaulē uz vietām, par kurām biznesa skolās nemēdz stāstīt. Uzņēmējiem šī grāmata sniegs idejas un ierosmes, kā izveidot un attīstīt veiksmīgas kompānijas, vadīt pārrunas un slēgt darījumus, vadītājiem – kā atlasīt, pieņemt darbā un motivēt darbiniekus un organizēt viņu darbu, ikvienam, kas vēlas sasniegt virsotnes savā jomā vai specialitātē – kā neatlaidīgi koncentrēties uz mērķi, savukārt vecākiem – kā paaugstināt savu bērnu izredzes uz panākumiem dzīvē.
Veiksmes maģiskā formula pastāv, un tā ir šāda: NEATLAIDĪBA + MĒRĶTIECĪBA + KONCENTRĒŠANĀS = PANĀKUMI, uzskata Hārvijs Makejs. IZDĪVOT STARP HAIZIVĪM ir saistošs vēstījums par to, kā īstenot šo formulu dzīvē, sniedzot patiesas atbildes arī uz tādiem jautājumiem:
  • KAS IR VEIKSMES ATSLĒGA JEBKURĀS BIZNESA PĀRRUNĀS?
  • KĀ IZMANTOT SAVUS „KLONUS” DARĪJUMU SLĒGŠANĀ?
  • KĀDA IR VISLIELĀKĀ KĻŪDA, KO PIEĻAUJ VADĪTĀJI?
  • KO ZINA IKVIENS PĀRDEVĒJS UN TIKAI RETAIS UZŅĒMĒJS?
  • KO SEVĪ IETVER EFEKTĪVA KLIENTU DATU BĀZE?
  • KĀ PALIELINĀT SAVU BĒRNU IZREDZES UZ PANĀKUMIEM?
Ø „Ja es būtu vienīgais cilvēks, kam būtu pieejama šī grāmata, ar mani neviens nevarētu sacensties. Un arī jūs, esmu pārliecināts, labāk vēlētos, lai šī brīnišķīgā grāmata nenonāktu jūsu konkurentu rokās.”
Kenets Blanšārs,
grāmatas One minute manager
(Vienas minūtes menedžeris) līdzautors
„Lieliski uzrakstīta, asprātīga, saistoša... Labākā grāmata par to, kā sasniegt mērķus, kopš Deils Kārnegī uzrakstīja savu šedevru.
Vorens Beniss,
grāmatas On Becoming a Leader
(Kā kļūt par līderi) autors
„Tiklīdz sāku sekot Hārvija Makeja mācībām, es vairs nevarēju atrauties no šīs grāmatas. Katra no mācībām ir skaidra, precīza un patiesa. Šī grāmata kļūs par obligātu lasāmvielu visiem Este Lauder vadošajiem darbiniekiem. Tā mēs spēsim apsteigt savus konkurentus.
Leonards Lauders,
kompānijas Este Lauder Inc.
prezidents un izpilddirektors

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки