Oписание

AUTORS Hīts, Čips
NOSAUKUMS Idejas, kas pielīp / Čips Hīts, Dens Hīts ; [no angļu valodas tulkojusi Iveta Pumpura ; zinātniskais redaktors Ivars Austers].
IZDEVĒJS/GADS Jelgava
Zoldnera izdevniecība
2011
APJOMS 252 lpp.
PIEZĪMES Ietver rād. (245.-252. lpp.)
CITI AUTORI Heath, Dan 1973- aut
Austers, Ivars ed.
Heath, Chip
ISBN 9789934808326
UDK INDEKSS 316.6

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Kas kopīgs nepatiesām baumām ar idejām, kas maina pasauli un tiek novērtētas ar Nobela prēmiju? Kāpēc vienas idejas, par spīti vērienīgām reklāmas un sabiedrisko attiecību kampaņām, negūst atbalstu un neiesakņojas, bet citas – bez jebkāda atbalsta gūst plašu rezonansi un izplatās vēja spārniem?

Kā pavēstīt svarīgo, kas mums sakāms mūsu darbiniekiem, mūsu skolēniem, mūsu lasītājiem, mūsu pircējiem, mūsu vēlētājiem un mūsu bērniem tā, lai mūsu IDEJAS

- saprastu,
- atcerētos,
- ieinteresētu,
- lai tām noticētu
- lai tās pieņemtu,
- un galu galā – lai sekotu tām?

Par to ZOLDNERA izdevniecībā oktobrī iznākošajā grāmatā ”IDEJAS, KAS PIELĪP” („MADE TO STICK”) stāsta Stenforda universitātes psiholoģijas profesors Čips Hīts (Chip Heath) un biznesa konsultants un lektors Dens Hīts (Dan Heath).

Kopš iznākšanas 2007. gadā grāmata piedzīvojusi fenomenālus panākumus, kļūstot par vienu no visvairāk pirktajām biznesa rokasgrāmatām mūsdienās, piesaistot visplašāko lasītāju auditoriju – no uzņēmējiem, vadītājiem un menedžeriem, līdz mārketinga speciālistiem, skolotājiem un politiķiem.

Pasaules lielākajā grāmatu veikalā Amazon.com tā vairāk nekā 1600 dienu noturējusies biznesa grāmatu – bestselleru TOP 100 sarakstā – šādu rekordu ir izdevies sasniegt tikai dažām grāmatām pasaulē. Organizācija 800-CEO-READ to 2009. gadā iekļāva 100 pasaules visu laiku izcilāko biznesa rokasgrāmatu izlasē (vairāk par to www.100bestbiz.com). Grāmata tulkota 26 valodās.

Grāmatas latviešu izdevuma redaktori ir Latvijas Universitātes psiholoģijas profesors Ivars Austers un Daugavpils Universitātes filoloģijas docente Sandra Meškova.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки