Oписание

NOSAUKUMS Ekonomiskā slepkavas grēksūdze / no krievu valodas tulk. Dina Kārkliņa.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Kontinents
2010
APJOMS 348 lpp.
BIBLIOGRĀFIJA Ietver bibliogr. (335.-[349.] lpp.).
PIEZĪMES Confessions of an Economic Hit Man
PERSONA Perkins, John
CITI AUTORI Kārkliņa, Dina tulk.
ISBN 9789984355009
UDK INDEKSS 330

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Tauta mokās nabadzībā, kamēr politiķi un finansisti dala miljardus. Kā notiek tautsaimniecības sagraušana un veselu valstu novešana trūkumā?

Ekonomiskie slepkavas (ES) ir ārkārtīgi labi apmaksāti profesionāļi. Viņu amatu nosaukumus ir patīkami dzirdēt. Viņi staigā pa General Electric, Nike, General Motors, Wal–Mart un daudzu citu pasaules lieluzņēmumu gaiteņiem. Viņi izmanto manipulācijas ar finanšu atskaitēm, vēlēšanu rezultātu viltošanu, kukuļošanu, izspiešanu, seksu un slepkavības. Viņu spēle ir sena kā pasaule...

Ekonomisko slepkavu uzdevums ir pārliecināt trešās pasaules valstis ņemt milzīgus kredītus infrastruktūras attīstībai – daudz lielākus kredītus, nekā tas būtu nepieciešams. Tiklīdz šīs valstis tiek apkrautas ar milzīgiem parādiem, ASV valdība un ar tiem saistītās starptautiskās aģentūras iegūst kontroli pār šo valstu ekonomiku un attiecīgi var izmantot šo valstu resursus, lai būvētu savu globālo impēriju.

"Patiesībā "Ekonomiskā slepkavas grēksūdze" ir grāmata ne vien par mani, bet arī par tevi, lasītāj, par tavu un manu pasauli," izsakās autors,  ar romānu paverot priekškaru uz starptautisko intrigu un korupcijas pasauli.

Džons Pērkinss ir uzrakstījis piecas grāmatas par vietējām kultūrām, ekoloģiski stabilām tehnoloģijām; bijis pasniedzējs universitātēs un mācību centros četros kontinentos; dibinājis vairākas lielas nekomerciālas organizācijas un bijis to direktoru padomes loceklis.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки