Oписание

NOSAUKUMS Vizuālā komunikācija / Bū Bergstrems.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Jāņa Rozes apgāds
2009
APJOMS 240 lpp.
TEMATI Komunikācija
CITI AUTORI Holma, Vita tulk.
Kārkliņa, Renāte tulk.
ISBN 9789984233178
UDK INDEKSS 651

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Grāmatā skaidroti vizuālās komunikācijas mērķi, tās konteksts, radītais efekts un sociālā ietekme.

"Jāņa Rozes apgādā" iznākusi Bū Bergstrema "Vizuālā komunikācija" – neatsverams palīgs grafiskā dizaina, reklāmas, komunikācijas, informācijas tehnoloģiju, fotogrāfijas, kino un TV nozaru studentiem, kā arī saistoša un bagātīgi ilustrēta lasāmviela visiem, kam interesē mūsdienu vizuālās kultūras izpausmes.

Grāmatā skaidroti vizuālās komunikācijas mērķi, tās konteksts, radītais efekts un sociālā ietekme. Katru nodaļu noslēdz pamatnostādņu kopsavilkums, kas atgādina izlasīto un palīdz iegaumēt svarīgākās atziņas.

"Vizuālā komunikācija" sniedz ieskatu plašā tēmu lokā:

* komunikācijas stratēģiskā plānošana,

* vēstījuma formulēšana un dizains,

* efektīvs tēlu lietojums,

* spēcīgs dizains kā līdzeklis skatītāju piesaistei un ievirzīšanai,

* veiksmīgs kopiespaids: kā panākt skaņas, teksta, tēlu, krāsu un kustības savstarpējo saspēli.

Bū Bergstremam ir plaša pieredze vizuālās komunikācijas jomā. Viņš strādā par pasniedzēju dizaina augstskolās un universitātēs, vada meistardarbnīcas fotogrāfiem un žurnālistiem un seminārus radošo industriju pārstāvjiem, darbojas kā konsultants. Bergstrems sarakstījis sešas grāmatas un par sasniegumiem komunikācijā saņēmis daudzas balvas un prēmijas.

Grāmata iepazīstina ar izpaltītākajiem mūsdienu plašsaziņas līdzekļiem un parāda, kā teoriju izmantot praksē un, sākot ar stratēģiju un vēstījumu un beidzot ar dizainu un iedarbību, radīt spēcīgu komunikācijas ķēdi, kas spēj sasniegt mērķa grupu. Šī grāmata būs neatsverams palīgs ikvienam, kas vēlas komunicēt ar tēlu un teksta starpniecību. Jo īpaši noderīga tā būs grafiskā dizaina, reklāmas, žurnālistikas, informācijas tehnoloģiju, masu komunikācijas, fotogrāfijas, kino un TV nozaru studentiem. Lai vizuālo teoriju aplūkotu atbilstošā kontekstā, grāmata ir bagātīgi ilustrēta ar spilgtiem attēlu paraugiem - nesen tapušiem un klasiskiem - no visas pasaules. Katru nodaļu noslēdz pamatnostādņu kopsavilkums, kas palīdz iegaumēt svarīgākās atziņas. Šī mūsdienīgā apcere sniedz ieskatu plašā tēmu lokā: komunikācijas stratēģiskā plānošana; vēstījuma formulēšana un dizains; efektīvs tēlu lietojums; spēcīgs dizains kā līdzeklis skatītāju piesaistei un ievirzīšanai; veiksmīgs kopiespaids: kā panākt skaņas, teksta, tēlu, krāsu un kustības savstarpējo saspēli. Bū Bergstremam ir plaša pieredze vizuālās komunikācijas jomā. Viņš strādā par pasniedzēju dizaina augstskolās un universitātēs, vada meistardarbnīcas fotogrāfiem un žurnālistiem un seminārus radošo industriju pārstāvjiem, darbojas kā konsultants. Bergstrems sarakstījis sešas grāmatas un par sasniegumiem komunikācījā saņēmis daudzas balvas un prēmijas.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки