Oписание

NOSAUKUMS Spēle galā : Sagrauta ekonomika. Kas mūs sagaida nākotnē? / Stīvens Lībs; no angļu val. tulk.: Zane Rozenberga.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Zvaigzne ABC
2009
APJOMS 240 lpp.
ISBN 9789934007767
UDK INDEKSS 336

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


“Šī nav parasta krīze” - tas ir viens no galvenajiem finansista Stīvena Lība saukļiem grāmatā Spēle galā”. Kad pirms četriem gadiem iznāca viņa iepriekšējā grāmata “Ekonomiskais sabrukums tuvu”, daudzi neticēja, ka globālo ekonomisko uzplaukumu gaida smags sabrukums. Tomēr drīz vien izrādījās, ka viņam ir taisnība.


Nu Stīvens Lībs ir izdevis jaunu sensacionālu darbu - “Spēle galā”, kurā viņš sniedz globālu skatījumu uz mūsdienu ekonomisko krīzi un tās cēloņiem. Vispirms Lībs atklāj, cik bēdīgs ir stāvoklis, izskaidrojot mūsu pamatpieņēmumus par ekonomiku un to, cik strauji tie ir novecojuši. Sevišķi nopietni ir brīdinājuma zvani tiem cilvēkiem, kuri cer uz rāmu atpūtu vecumdienās, iztiekot ar saviem ietaupījumiem, investīcijām, sociālās apdrošināšanas un medicīnas pakalpojumiem. Ir pienācis laiks sasparoties un rīkoties.

Dr. Stīvens Lībs vairākus gadus ir bijis viens no ASV vadošajiem finanšu, investīciju un Volstrītas tendenču ekspertiem. Dr. Lībs ir biežs viesis Fox Business, CNN, Bloomberg, Wall Street Journal Radio un citos informatīvajos kanālos. 
   
Jauki ciniska, skarba un patiesa grāmata par to, kā pasaule, tai skaitā Latvija, nekad nesasniegs maldīgi uzstādītos nepelnītas labklājības mērķus. Risinājumi pastāv, bet citādi, kā esam cerējuši.
Roberts Dlohi
SIA „Zināšanu pārnese un mārketings” valdes priekšsēdētājs

Amerikāņu autors Stīvens Lībs populāra formā iztirzā vienu no svarīgākajām pasaules problēmām – tautsaimniecības ilgtspējīgo attīstību. Līdzšinējā pieeja ekonomikai kā naudas pelnīšanas prasmei ir novedusi cilvēci bezdibeņa malā. Ir apsveicama ierosme nest tautā ilgtspējīgas attīstības idejas, piedāvājot lasītājiem to populāru skaidrojumu. Cerams, ka šī grāmata radīs vēlmi arī dziļāk studēt šos jautājumus, jo pašreizējā notikumu gaita pasaulē rāda, ka ir nopietni apdraudēta ne vien nākamo paaudžu, bet arī pašlaik uz Zemes dzīvojošo cilvēku nākotne.
Ivars Brīvers, profesors, Latvijas Ekonomistu asociācijas valdes priekšēdētājs

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки