Oписание

NOSAUKUMS Finanšu grāmatvedība: teorija un prakse / Jūlija Bojarenko, Angelina Tjurina, Maija Ķuda, Iveta Pokromoviča, Ingrīda Jespere. II daļa.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Biznesa komplekss
2009
APJOMS 292 lpp.
ISBN 9789984761589
UDK INDEKSS 657.1

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Grāmata ir domāta finanšu studiju virziena studentiem un augstskolu docētājiem, kā arī praktizējošiem grāmatvežiem, finanšu speciālistiem, uzņēmējiem u.c. interesentiem, kas vēlas grāmatvedību apgūt patstāvīgi.
Grāmatas materiāls izstrādāts tādā veidā, lai lietotāji iegūtu zināšanas un praktiskas prasmes, pateicoties piemēru atrisinājumiem, pašpārbaudes jautājumiem un uzdevumiem.
Grāmatā uzsvars likts uz grāmatvedības praktisko pielietojumu.

Šo izdevumu sagatavoja Grāmatvedības un finanšu koledžas pasniedzēju kolektīvs:

Mg.sc.oec. Jūlija Bojarenko No 1995. līdz 1999.g. – RTU Liepājas Vispārtehniskās fakultātes ekonomikas priekšmetu lektore.
Grāmatvedības studiju kursu docētāja Grāmatvedības un finanšu koledžā, vairāku izglītības iestādes SIA KIF «Biznesa komplekss» grāmatvežu kvalifikācijas pilnveides programmu autore un pasniedzēja.
Mācību grāmatu «Uzņēmējdarbības ekonomika», «Apgrozāmo līdzekļu uzskaite» un «Vadības grāmatvedības pamati» autore.

Mg.sc.oec. Angelina Tjurina Praktizējoša grāmatvede, SIA «JURLAT» direktore, grāmatvedības un nodokļu jomas studiju kursu docētāja Grāmatvedības un finanšu koledžā.
Publicējusi vairākus zinātniskus darbus par ēnu ekonomiku Latvijā (krievu val.).

Mg.sc.oec. Maija Ķuda Praktizējoša grāmatvede, SIA «MADREE» direktore, grāmatvedības studiju kursu docētāja Grāmatvedības un finanšu koledžā, vairāku specializēto grāmatvedības mācību programmu autore.

Mg.sc.oec. Iveta Pokromoviča Praktizējoša grāmatvede, grāmatvedības un nodokļu jomas studiju kursu docētāja Grāmatvedības un finanšu koledžā.

Ingrīda Jespere Praktizējoša grāmatvede, grāmatvedības studiju kursu docētāja Grāmatvedības un finanšu koledžā.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки