Oписание

NOSAUKUMS Reputācijas vadības stratēģijas : situāciju, krīžu un korporatīvās sociālās atbildības vadīšana / Endrjū Grifins ; [no angļu valodas tulkojusi Digna Raciborska].
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Lietišķās informācijas dienests
2008
APJOMS - 220 lpp. ; 22 cm.
BIBLIOGRĀFIJA Ietver bibliogrāfiju ([215].-220. lpp.)
PIEZĪMES Oriģ. nos.: New Strategies for Reputation Management
Griffin, Andrew
CITI AUTORI Griffin, Andrew
ISBN 9789984826202
UDK INDEKSS 659.4

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Ir saprotami un pamatoti, kāpēc uzņēmumi jūtas nemīlēti, nenovērtēti un sodīti par savu veiksmi un sasniegumiem. Tiem nemitīgi jāaizstāvas. Ir acīmredzami, ka to reputācija atrodas citu rokās. Ir pienācis laiks atgūt savas reputācijas vadības kontroli un uzņemties iniciatīvu,” uzsver Endrjū Grifins. Viņš ir korporatīvās reputācijas speciālists, kura klientu sarakstā ir arī pasaulē vadošie uzņēmumi.

Endrjū Grifina minētie piemēri no starptautiskajā biznesā ietekmīgu kompāniju pieredzes dažādu līmeņu vadītājus mudina atbildēt uz būtiskiem jautājumiem. Tie ir šādi. Vai jūsu uzņēmuma svarīgāko mērķu sarakstā ir laba reputācija? Vai klienti uzticas jūsu uzņēmuma vadībai vai arī uzskata viņus par meļiem? Vai jūs atalgojat savu vadības komandu un personālu par sasniegumiem finanšu vai reputācijas rādītājos? Kas ir tie cilvēki, kuri iebilst vai pretojas jūsu biznesam, un ko viņi cenšas ar to panākt?

Grāmatas autora ieteikumi reputācijas vērtīguma “nosvēršanai”, kontrolei, aizsardzībai, reputācijas riska vadībai, korporatīvās sociālās atbildības izveidei u.c. var noderēt ne tikai lielu, bet arī vidēju un mazu uzņēmumu līderiem. Savukārt topošie vadītāji Reputācijas vadības stratēģijās atradīs, piemēram, dažādu stilu vadītāju rīcības aprakstu “kaujas laukā”,  ieteikumus vislabākajai praksei krīzes vadībā, situāciju vadībā vai korporatīvās pilsonības koncepcijas izveidē.

Endrjū Grifina grāmata "Reputācijas vadības stratēģijas" paver ieskatu radikāli jaunā pieejā situāciju, krīžu un korporatīvās sociālās atbildības vadībā. Šī grāmata nav akadēmisks izdevums, lai gan tajā ir atsauces arī uz citu autoru darbiem, domām un uzskatiem. Tajā ir doti vairāki piemēri, tomēr tā nav situāciju piemēru konspekts, kas atklāj to, cik būtiska ir uzņēmuma reputācija. Tā nav arī «ko darīt» rokasgrāmata, lai gan katras nodaļas beigās tiek sniegti praktiski padomi un ieteikumi. Tā drīzāk ir pārdomu rezultāts, «signāls pārmaiņām», kas radies, apkopojot autora darba pieredzi.
Grāmatā aplūkots, kā uzņēmumos tiek definēta un vadīta reputācija, kādas tendences, pārmaiņas, būtiskākās atšķirības vērojamas reputācijas terminoloģijā, stratēģijās un sagatavotībā krīzes situācijām un kādas pārmaiņas būtu veicamas krīžu vadībā, situāciju vadībā un sociālās atbildības aspektā.

 

 

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки