Oписание

NOSAUKUMS Mārketinga pamati / Filips Kotlers.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Jumava
2006
APJOMS 647 lpp.
SĒRIJA Biroja sērija
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogr. nodaļu beigās
PIEZĪMES Tulk. no izd.: A framework for marketing management / Philip Kotler
ISBN 9984380734
UDK INDEKSS 339.13

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 339.1 На полке Можно заказать

Аннотация


Apgāda Jumava Biroja sērijas ietvaros pirmo reizi Latvijā izdod latviešu valodā izcilā amerikāņu tirgzinības speciālista un pasaules mārketinga guru Filipa Kotlera grāmatu Mārketinga pamati.
Precizitāte
Atbilstība
Teorija
Prasme
Šis ir moto, kas raksturo izcilā amerikāņu tirgzinības un sabiedrisko attiecību klasiķa, tirgzinības korifeja Filipa Kotlera grāmatu - tirgzinības speciālistu bībeli - visās attīstītajās pasaules valstīs.

Autors saprotami izklāsta mārketinga būtību un nozīmi biznesā, kā arī analizē lielāko pasaules kompāniju mārketinga trikus, ko lieto, lai uzņēmums sasniegtu maksimālu peļņu.

Grāmata sniegs jums atbildes, kā veidot mārketinga stratēģiju, izveidot zīmolu un noteikt tā vērtību, analizēt konkurentu darbību, vadīt partneru un klientu attiecības, atgūt zaudētos klientus... un daudz ko citu, kas būtiski uzlabos prasmi pārdot preci vai pakalpojumu.

Grāmata būs vērtīgs izziņas avots gan uzņēmumu darbiniekiem, kuru darbs ir tieši saistīts ar mārketinga organizēšanu, gan arī tiem, kuri vēlas izprast reklāmas, sabiedriskās domas un konkurētspējas nozīmi uzņēmuma attīstībā.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки