Oписание

NOSAUKUMS Projektu vadība / Juris Uzulāns.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Jumava
2004
APJOMS 244 lpp.
SĒRIJA Biroja sērija
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogr.: 243.-244. lpp.
ISBN 9984058344
UDK INDEKSS 658

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 658 (Projektu vadīšana) На полке Можно заказать

Аннотация


Latvija ir projektu vadības kultūras izveides sākumā un tāpēc mūsu valstī būt projektu vadītājam nav viegli. Zināšanas var iegūt no grāmatām, pieredzi no grāmatām iegūt ir daudz grūtāk. Projekta vadītāja visplašākās teorētiskās zināšanas nenodrošinās sekmīgu projekta vadību. Prasme tās pielietot bieži ir izšķirošāka nekā zināšanu daudzums. Lai kaut nedaudz palīdzētu lasītājam, grāmatā ir daudz piemēru, kurus radoši izmantojot, iespējams attīstīt jaunas idejas un darba prakses.

Vidē ar augstu projektu vadības kultūru projekta vadītājs ir nozīmīga, bet ne izšķiroša persona. Standartu, nosacījumu, ekspertu un tradīciju kopums daļēji pasargā projektu no neatbilstoša projekta vadītāja un neatbilstošas projekta vadīšanas. Vidē ar jaunām projektu vadības tradīcijām situācija ir nedaudz citādāka – projekta vadītājs ir standartu, nosacījumu un tradīciju nesējs, eksperts un projekta vadītājs kā tiešo pienākumu veicējs. Tāpēc projekta vadītājs kļūst par izšķirošo panākumu garantu. Gan projekta pasūtītājam, gan projekta izpildītājam tas paaugstina iespēju, ka projekts netiks realizēts vai tiks realizēts nekvalitatīvi.

Šajā grāmatā sniegts iespējami daudz informācijas, kas noderēs kā pamats projektu vadības standartu izveidei, projekta vadības novērtēšanai un kas palīdzēs projekta vadītājam veiksmīgi izpildīt savus pienākumus. Autors iepazīstina ar projektu vadīšanas metodiku, projekta posmiem, projekta biznesa un riska analīzi, projekta plānošanu un dokumentācijas veidošanu, projekta kontroli, risku un kvalitātes vadīšanu, Ganta diagrammas izmantošanu, projekta noslēgšanu un pieredzes apkopošanu. Grāmatā sniegti ieteikumi arī labākam vadītāja un komandas darbam. Apjomīgais izdevums ir praktiski noderīgs profesionāļiem un visiem, kas vēl apgūst projektu vadītāja prasmes un iemaņas.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки