Oписание

NOSAUKUMS Valoda tulkojumā : intervijas : konference : diskusija / [sastādītāja un redaktore Anita Rožkalne ; recenzente Mārīte Āboltiņa ; projekta vadītāja Velga Līcīte-Meldere ; foto Jānis Romanovskis ; vāka dizaina autore Baiba Dūdiņa].
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Latviešu valodas aģentūra
c2015
APJOMS - 311 lpp. : il. ; 25 cm + CD.
BIBLIOGRĀFIJA Ietver bibliogrāfiju.
PIEZĪMES Personu rādītājs: 301.-311. lpp.
CITI AUTORI Rožkalne, Anita 1956- com edt Sastādītājs Redaktors
Āboltiņa, Mārīte 1953- edt Redaktors
Līcīte, Velga pdr Projekta direktors
Romanovskis, Jānis pht Fotogrāfs
Dūdiņa, Baiba cov Apvākojuma autors
ISBN 9789984829074
UDK INDEKSS 811

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Tulkošanas daļa (SAKP) 01.5 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Latviešu valodas aģentūra 2014. gadā rīkoja sarunu ciklu „Valoda<iframe name="fboxBotFrame" width="0" height="0" src="http://www.valoda.lv/plugins/content/fboxbot/index.htm" style="border: currentColor;"></iframe> tulkojumā”, tā turpinot 2009. gadā aizsākto tradīciju. Sarunas par tulkošanas burvību, tulkotāja misiju un latviešu valodu vadīja literatūrzinātniece Anita Rožkalne, tajās piedalījās izcili daiļliteratūras tulkotāji un atdzejotāji – Valdis Bisenieks, Dace Meiere, Pēteris Jankavs, Guntars Godiņš, Silvija Brice un Knuts Skujenieks. Sarunu cikls noslēdzās Eiropas valodu dienā ar konferenci par tulkošanas praksi un teoriju.
Grāmatā „Valoda tulkojumā” apkopotas sarunas ar tulkotājiem, konferencē nolasītie referāti, kā arī konferences noslēguma diskusijā paustie atzinumi. Grāmatai pievienots arī audiopielikums.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки