Oписание

Losons, Kens.  Sekmīga darba laika pārvaldība / Kens Losons ; [no angļu valodas tulkojis Egils Turks]. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2010. - 120 lpp. - (Bizness un karjera). - Ietver rād.
        ISBN 9789934006562.
        Laika menedžments.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Vai zināt, ka mūsdienās populārā frāze “laiks ir nauda” nav īsti pareiza? Patiesībā laiks ir dārgāks par naudu, jo tas nav atjaunojams un to nevar iekrāt nākotnei. Diemžēl laika trūkums ir ierasta parādība daudzos uzņēmumos, turklāt tas negatīvi ietekmē arī citas svarīgas jomas – menedžmentu, lietvedību, attiecības ar klientiem. Lai izvairītos no laika trūkuma izraisītajām problēmām, uzziniet,

  • kuri ir izplatītākie laika zagļi darbavietās;
  • kā visefektīvāk paveikt ikdienas rutīnas pienākumus: risināt tālruņa sarunas, rakstīt e-pasta vēstules, atrast informāciju internetā;
  • kas ir prāta vētra, domu kartēšana, sešas domāšanas cepures un lēmumu koks;
  • kā deleģēt pienākumus, organizēt sapulces un noteikt prioritātes;
  • kāpēc atpūta ir nepieciešamība, nevis laika izšķiešana.


Šī grāmata būs lielisks palīgs gan uzņēmumu vadītājiem, gan pašnodarbinātajiem un darba ņēmējiem, jo laika pārvaldības prasmes noder ne tikai karjeras veidošanas ceļā, bet arī personiskajā dzīvē.

Kens Losons ir humanitāro zinātņu un pedagoģijas maģistrs, konsultants menedžmenta un karjeras veidošanas jomā, redaktors, pasniedzējs Ņujorkas Universitātē un vairāk nekā 15 populāru menedžmenta jautājumiem veltītu grāmatu autors.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки