Oписание

Brēdemeiers, Karstens.  Vārda spēks / Karstens Brēdemeiers ; [no vācu valodas tulkojusi Aija Šteinberga]. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2010. - 157 lpp. - (Bizness un karjera). - Schlagfertigkeit.
        ISBN 9789934010170.
        Komunikatīvā kompetence - Uzdevumi, vingrinājumi utt. Starppersonu saziņa - Uzdevumi, vingrinājumi utt. Verbālā komunikācija - Uzdevumi, vingrinājumi utt.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 Выдана читателю на дом Выдано до 20.03.2011

Аннотация


Prasme atbildēt trāpīgi un atjautīgi nav balsenes, bet gan smadzeņu prioritāte. To var trenēt un iemācīties. Vācijas vadošais komunikācijas speciālists un personāla konsultants dr. Karstens Brēdemeiers savā darba grāmatā Vārda spēks piedāvā īsu un vienlaikus aptverošu pārskatu par dialektisku, retoriski trāpīgu atbilžu sniegšanas svarīgākajiem komponentiem. Grāmatā apkopotas vairāk nekā 50 dažādas tehnikas, doti vairāk nekā 800 piemēri ar pāri par 200 vingrinājumiem.
Autors savā darbā konsekventi sniedz izteiksmīgus skaidrojumus, viegli iegaumējamus un saprotamus piemērus. Grāmata ir praktisks mācību materiāls, kuru īstajā brīdī varēsiet izvilkt kā džokera kārti un izmantot sarunās vai diskusijās.
Šī ir otrā Karstena Brēdemeiera grāmata, kas izdota latviešu valodā. Iepriekš iznācis darbs „Melnā retorika”, kura arī veltīta runas mākslai.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки