Oписание

Pērkinss, Džons.  Ekonomiskā slepkavas grēksūdze / no krievu valodas tulk. Dina Kārkliņa. - Rīga : Kontinents, 2010. - 348 lpp. - Ietver bibliogr. (335.-[349.] lpp.). - Confessions of an Economic Hit Man.
        ISBN 9789984355009.
        Ekonomisti - Amerikas Savienotās Valstis - Biogrāfijas. Enerģētikas konsultanti - Amerikas Savienotās Valstis. Izlūkošanas dienestu darbinieki - Amerikas Savienotās Valstis - Biogrāfijas. Korporācijas, amerikāņu. Imperiālisms - Vēsture.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Tauta mokās nabadzībā, kamēr politiķi un finansisti dala miljardus. Kā notiek tautsaimniecības sagraušana un veselu valstu novešana trūkumā?

Ekonomiskie slepkavas (ES) ir ārkārtīgi labi apmaksāti profesionāļi. Viņu amatu nosaukumus ir patīkami dzirdēt. Viņi staigā pa General Electric, Nike, General Motors, Wal–Mart un daudzu citu pasaules lieluzņēmumu gaiteņiem. Viņi izmanto manipulācijas ar finanšu atskaitēm, vēlēšanu rezultātu viltošanu, kukuļošanu, izspiešanu, seksu un slepkavības. Viņu spēle ir sena kā pasaule...

Ekonomisko slepkavu uzdevums ir pārliecināt trešās pasaules valstis ņemt milzīgus kredītus infrastruktūras attīstībai – daudz lielākus kredītus, nekā tas būtu nepieciešams. Tiklīdz šīs valstis tiek apkrautas ar milzīgiem parādiem, ASV valdība un ar tiem saistītās starptautiskās aģentūras iegūst kontroli pār šo valstu ekonomiku un attiecīgi var izmantot šo valstu resursus, lai būvētu savu globālo impēriju.

"Patiesībā "Ekonomiskā slepkavas grēksūdze" ir grāmata ne vien par mani, bet arī par tevi, lasītāj, par tavu un manu pasauli," izsakās autors,  ar romānu paverot priekškaru uz starptautisko intrigu un korupcijas pasauli.

Džons Pērkinss ir uzrakstījis piecas grāmatas par vietējām kultūrām, ekoloģiski stabilām tehnoloģijām; bijis pasniedzējs universitātēs un mācību centros četros kontinentos; dibinājis vairākas lielas nekomerciālas organizācijas un bijis to direktoru padomes loceklis.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки