Oписание

Tuominen, Kari, 1944-.  Pārmaiņu vadības izcilības kritēriji : organizācijas novērtēšanas rokasgrāmata : 34 pārbaudes jautājumi un salīdzinoši piemēri / Kari Tominens ; [no angļu val. tulkoja un adaptēja Gunda Skolniece, Līga Švāģere]. - Rīga : Latvijas Biznesa konsultantu asociācija, 2007. - 100 lpp. : il. ; 21 cm. - (Izcilības kritēriju grāmatu sērija). - "Ar ko veiksmīga organizācija atšķiras no viduvējas?".
        ISBN 9789984997513.
        Organizatoriskās pārmaiņas - Rokasgrāmatas, uzziņu līdzekļi utt. Menedžments - Rokasgrāmatas, uzziņu līdzekļi utt.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Ikviens vadītājs kādā brīdī sastopas ar pārmaiņām. Šādās situācijās mēs ne vienmēr apzināmies, ka pārmaiņas netiek vadītas tāpat kā ikdienas biznesa darbība. Mēs esam pieraduši vadīt hierarhisku organizāciju. Mūsu vadīšanas instrumenti parasti ietver mērķus, atbildību, pilnvaras un deleģēšanu. Nozīmīgu pārmaiņu laikā tieši vadīšanas instrumentos tiek realizētas nepārtrauktas pārmaiņas. Mēs nevaram deleģēt visus pārmaiņu procesus. Pārmaiņas nenotiek vienā naktī vai pašas no sevis. Tās var skart ikvienu organizācijas jomu – no struktūras, organizācijas pārvaldes sistēmām, atbildības robežām un motivācijas sistēmām līdz pat organizācijas kultūrai un vērtībām. Uzņēmuma attīstība notiek ilgstošu pārmaiņu procesu rezultātā, un tie kādam ir jāvada.

Šajā grāmatā ir raksturotas pārmaiņu vadīšanas prakses. Katrs novērtējamais aspekts ir ilustrēts, parādot viduvējas un veiksmīgas organizācijas sniegumu. Organizācija var izmantot šo grāmatu, lai novērtētu savus pārmaiņu vadīšanas paņēmienus un salīdzinātu tos ar dotajiem piemēriem, noteiktu savas organizācijas attīstības vajadzības un mērķus un savu pieeju pārmaiņu programmu uzsākšanai un vadīšanai. Salīdzinot labu un sliktu sniegumu, mēs saprotam, kur rodas atšķirība, un tā varam izveidot savu pieeju. Veiksmīgas darbības piemēri rada priekšstatu, kā strādāt labāk, un iedrošina noteikt augstākus mērķus.

Grāmatu, jautājumus un pašnovērtējumu var izmantot kā attīstības instrumentu un mācību materiālu arī tādā organizācijā, kurā netiek plānotas vai ieviestas nekādas nozīmīgas pārmaiņu programmas.

 

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки