Oписание

Džondžua, Mihails.  Parādu atgūšana. Kredītu pārvaldības tehnoloģija un psiholoģija / Mihails Džondžua, no krievu val. tulk. Andris Mukāns. - Rīga : Turība, 2007. - 168 lpp.
        ISBN 9789984766973.
        Kredīti -- Menedžments. Parādi -- Psiholoģiskie aspekti. Debitori un kreditori.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Autors Mihails Džondžua ir kredītu pārvaldības eksperts, biznesa treneris un jau vairāk nekā 10 gadus konsultē uzņēmumu vadītājus un speciālistus Latvijā, Krievijā un Moldovā.

Grāmatas temats ir kredītu pārvaldība parādu piedziņas posmā, bet tās galvenais mērķis – parādīt, ka svarīgs resurss (tas netiek pietiekami plaši lietots) ir tieši psiholoģiskā ietekme uz klientu parādnieku, tas ir, kredītu pārvaldības speciālista profesionāls darbs tieši ar personu.

Šajā grāmatā jūs atradīsit atbildes uz daudziem jautājumiem darbā ar parādiem un parādniekiem, par maksājumu kārtošanas disciplīnas uzlabošanu, par debitoru parādu kontroles sistēmas organizēšanu. Tajā skaitā informāciju par to:

• Kad tieši un kā reaģēt, ja konkrētam jūsu klientam izveidojas parāds;
• Kā klientu pārliecināt maksāt laikā un kas tādā gadījumā būs gan „burkāns”, gan „pātaga”;
• Kā un kad sākt lietišķas sarunas ar klientu parādnieku un kad tās beigt;
• Kāpēc parādniekiem nav argumentu;
• Kā darboties, efektīvi izmantojot uzvedības konsekvenci un nekonsekvenci;
• Kā novērtēt kredītu pārvaldības speciālista darba efektivitāti... un daudz ko citu.

M. Džondžua: «Daļēji izdarīdams jau iepriekšējus secinājumus, varu teikt, ka speciālista ietekme uz klientu kļūst veiksmīga vai neveiksmīga atkarībā no tā, cik viņš savā rīcībā ir elastīgs. Gadījumos, kad daudz elastīgāks ir klients, viņš izvairās no saistībām un speciālistam uzspiež savu rīcības variantu (maksājumu atlikšana, konflikti, līdzjūtība u.tml.). Ja savās izpausmēs speciālists ir elastīgās nekā klients, tad tas novedīs pie stingras saistību un maksāšanas termiņu ievērošanas (kas, neapšaubāmi, ir daudz labāk!) un ļaus izveidot vai uzturēt krietni vien produktīvākas lietišķās attiecības.»

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки