Oписание

Dukulis, Ilmārs.  Apgūsim jauno PowerPoint! : Microsoft Office PowerPoint 2003 / Ilmārs Dukulis. - Rīga : Turība, 2006. - 141 lpp. - (Datorzinību bibliotēka ; 18). - Bibliogr.: 141. lpp.
        ISBN 9984766713.
        PowerPoint.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 007 На полке Можно заказать

Аннотация


 

Grāmatā aprakstītas Microsoft Office PowerPoint 2003 iespējas prezentāciju sagatavošanā, kas dod iespēju vizuāli papildināt uzstāšanos lekcijā vai konferencē, var palīdzēt firmas produktu prezentēšanā, kursa vai diplomdarba aizstāvēšanā vai jebkuras citas idejas pasniegšanā plašākai auditorijai.

Grāmata veidota kā metodiskais materiāls augstskolu studentiem datorzinību studiju kur­su apgūšanai. To var lietot arī vispārizglītojošo skolu audzēkņi mācību priekšmetā «Informātika», kā arī kvalifikācijas kursu klausītāji un tie, kuri vēlas programmu apgūt pašmācībā.

Lai atvieglotu programmas secīgu apguvi, šis mācību līdzeklis sadalīts 14 nodaļās. Katrā no tām ir uzdevums un paskaidrojums, kā to izpildīt. Tiem, kuri tikai sāk darbu ar PowerPoint, vē­lams visus uzdevumus veikt pēc kārtas, jo tie var būt nepieciešami nākamajās nodaļās. Tiem, kuri vēlas papildināt savas praktiskās iemaņas, noderēs atsevišķas mācību līdzekļa nodaļas.

Mācību līdzeklis gandrīz vai pilnībā lietojams arī darbā ar programmas iepriekšējo versiju – PowerPoint 2002, kas ietilpst Microsoft Office XP pakotnē.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки