Oписание

Beks, Klauss.  Mediju un komunikācijas zinātne / Klauss Beks ; latviešu izdevums profesora Drphil. Aināra Dimanta tulkojumā un zinātniskajā redakcijā ar līdzautora papildinājumiem. - Rīga : Biznesa augstskola Turība, 2021. , ©2021. - 384 lpp. : ilustrācijas ; 21 cm. - (Sabiedrisko attiecību bibliotēka ; Nr. 10). - Ietver bibliogrāfiju un rādītāju. - Tulkots no vācu valodas 5. pārstrādātā izdevuma.
        ISBN 9789934543296.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 659 На полке Можно заказать

Аннотация


Komunikācija un mediji bauda pieaugošu popularitāti ne vien katra cilvēka ikdienā, bet arī kā pētniecības un mācību priekšmets. It visur Eiropā un ārpus tās pēdējos gadu desmitos ir pastāvīgi pieau dzis mediju un komunikācijas zinātnes studiju interesentu un studējošo skaits, tāpat kā ir pieaudzis arī augstskolu un universitāšu piedāvājums.
Trīsdesmit gadus esmu mācījis mediju un komunikācijas zinātni dažādās Vācijas universitātēs un kopš tā laika mēģinu studiju iesācējiem un iesācējām atvieglot ienākšanu šajā tiklab populārajā, kā arī bieži vien nenovērtētajā zinātnes nozarē. Zinātniskā monogrāfija ir radusies pēc lekciju pieredzes vairāku gadu garumā un ir vērsta ne tikai uz mūsu nozares studiju iesācējiem un iesācējām, bet arī uz skolēniem, kuri apsver domu to studēt, kā arī socioloģijas, psiholoģijas, politikas, ekonomikas, mediju un kino zinātņu, pedagoģijas un citu radniecīgo disciplīnu studentiem.
Pagājušajā gadā iznāca 6. vācu izdevums, pirms dažiem gadiem klajā nāca tulkojums korejiešu valodā, un tagad sevišķi priecājos par šo latviešu izdevumu.

Klauss Beks

 

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки