Oписание

Vanaga-Mickeviča, Laura.  Joga un pārdošana : harmoniskas dzīves radīšana biznesā / Laura Vanaga-Mickeviča ; [redaktore Sanita Dāboliņa ; dizains: Ilze Magdalēna Kļaviņa]. - Rīga : [b.i.], 2016 (Jelgavas tipogrāfija). - 94, [1] lpp : ilustrācijas ; 21 cm. - L. Vanaga-Mickeviča grāmatā stāsta par savu pieredzi. Pārdošana, kundalini joga un koučings ir trīs skolas, caur kurām autore mācās apstāties un dalīties pieredzētajā. Pateicoties šīm mācībām, viņa attīstās, iedvesmojas un svin dzīvi tādu, kāda tā ir. - Aprakstīts pēc vāka.
        ISBN 9789934148637.
        Pašaktualizācija (psiholoģija). Pašpalīdzības metodes. Joga. Panākumi. Sevis menedžments (psiholoģija).

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


"Joga un pārdošana" ir stāsts par manu pieredzi. Esmu pateicīga Augstākajiem spēkiem par katru nodzīvoto dienu. Ceļš, pa kuru esmu gājusi līdz šim un turpinu iet, ir devis spēku un ticību, ka dzīvi var nodzīvot mīlestībā. Kad pieņēmu sevi un kļuvu patiesa pret sevi, sāku apzināties katru mirkli un mana pasaule kļuva plašāka.
Pārdošana, kundalini joga un koučings ir trīs skolas, caur kurām mācos apstāties un dalīties pieredzētajā. Pateicoties šīm mācībām, attīstos, iedvesmojos un svinu dzīvi, tādu, kāda tā ir. Ilūzijas un nepieņemšana, protams, maksā savu cenu, tāpēc būtiskākais ir apstāties un uzņemties atbildību par sevi.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки