Oписание

Pancs, Arkādijs.  Sarunas par laimi / Arkādijs Pancs ; [no krievu valodas tulkojusi Gunita Mežule ; Gaļina Panca, autore sastādītāja ; Aigara Truhina dizains ; redaktore Oļesja Burkevica]. - Rīga : Zvaigzne ABC, ©2015 (Poligrāfists). - 190, [1] lpp. ; 21 cm.
        ISBN 9789934050756.
        Psihoanalīze. Laime. Dzīves veidošana. Pašaktualizācija (psiholoģija). Starppersonu attiecības. Vīrieša un sievietes attiecības.

Экземпляры

Фонд Адрес Кол-во Полка Статус
Bibliotēka 01.2 1 На полке Можно заказать

Аннотация


Grāmatas autors – psihoanalītiķis, psihoterapeits un psihiatrs ARKĀDIJS PANCS, Latvijas un starptautisku profesionālo asociāciju biedrs – dalās ar lasītājiem savā pieredzē, novērojumos, domās un jūtās, kas sakrājušās trīsdesmit piecos profesionālās darbības gados. A. Pancs strādājis par psihiatru un psihoterapeitu, lasījis lekcijas Rīgas Stradiņa Universitātē, strādājis savā ārsta privātpraksē.

Ļoti daudz laika Arkādijs Pancs veltījis arī sabiedriskajām aktivitātēm un psihoanalīzes ideju tuvināšanai mūsu ikdienas dzīvei. Daudzu gadu garumā viņa raksti, intervijas un komentāri publicēti žurnālos Lilit, Una, Santa, Ieva, Klubs, Annas Psiholoģija u. c.

Šī grāmata ir kā gudra un iejūtīga saruna par daudziem būtiskiem jautājumiem mūsu dzīvē.
To var lasīt kā aizraujošu romānu, no tās var gūt informāciju par psihoanalīzes pirmsākumiem Latvijā un pasaulē, tajā var meklēt atbildes un smelties iedvesmu dažādu problēmu risinājumam.

“Laime ir iespējama, ciešanas nav obligātas, bet nepatikšanas ir pārejošas,” apgalvo grāmatas autors.

Контактная информация

Есть вопросы? Пишите нам

Помощь

Следи за нами

Ссылки