Apraksts

AUTORS Odiņa, Aija
NOSAUKUMS Lietišķās un oficiālās uzvedības grāmata : sevis pilnveidošana un nevainojams uzvedības stils, ieskats pasaules valstu etiķetē, starpkultūru izpratne un kultūru attiecības, vizītes, ceremonijas, tikšanās, diplomātiskās sarunas un komunikācija / Aija Odiņa ; [atbildīgais par izdevumu Artis Ērglis].
IZDEVUMS 2., papildinātais izdevums
IZDEVĒJS/GADS [Rīga]
Zelta grauds
2011
APJOMS - 271 lpp. : il., faks.
BIBLIOGRĀFIJA Ietver bibliogr. (263.-265. lpp.) un rād. (267.-271. lpp.).
CITI AUTORI Ērglis, Artis 1967-
ISBN 9789984994581
UDK INDEKSS 395

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Vēstnieces Aijas Odiņas grāmata „Lietišķās un oficiālās uzvedības grāmata” būs noderīga visiem, kuri vēlas izkopt nevainojamu uzvedības stilu. Rīgai uzņemoties Eiropas kultūras galvaspilsētas lomu 2014. gadā un 2015. gadā Latvijai uzņemoties Eiropas Savienības prezidentūras uzdevumu, savstarpējās attiecības, politiskie, kultūras un biznesa sakari iegūst jaunu nozīmību. Vai vēlaties savu sarunu partneri pārsteigt, esot pārliecinātam par sevi, zinot apģērba un galda etiķeti, sarunas mākslu un citu valstu saskarsmes kultūru?

Aija Odiņa ir veidojusi un vadījusi Latvijas Republikas Valsts protokolu, kā arī bijusi Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece pie Svētā Krēsla (Vatikānā), Maltas Bruņinieku Ordeņa, Čehijas Republikā, Horvātijas Republikā un Spānijā.

Savā jaunajā grāmatā autore ir apkopojusi ne tikai darbības laikā gūto pieredzi un zināšanas. Apkopota arī plaša ārvalstu etiķetes un diplomātiskā pieredze, vēsturiskie materiāli un praktiski piemēri, piemērojot etiķetes un protokola normas starptautiskā biznesa praksē.

Sniegta plaša informācija par etiķetes un protokola sfērām, sākot no iepazīšanās, apģērba kultūras un galda etiķetes līdz lietišķās saskarsmes kultūrai biznesa un privātajā vidē. Atsevišķas nodaļas vēsta par lietišķās etiķetes prasībām ārvalstīs un citās kultūrās, kā arī par diplomātisko protokolu un valsts ceremonijām.

Jaunā grāmata, kas ir iepriekš iznākušās grāmatas “Etiķete un Protokols” otrais, papildinātais izdevums, būs labs praktisks palīgs etiķetes normu un protokola prasību pasaulē ikvienam, kas vēlētos atstāt vislabāko iespaidu par savu valsti, uzņēmumu un sevi.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites