Apraksts

NOSAUKUMS Lieliskais prāts / Edvards de Bono ; [no angļu valodas tulkojusi Signe Skujeniece].
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Zvaigzne ABC
2011
APJOMS - 224 lpp. ; 20 cm.
PIEZĪMES How to Have a Beautiful Mind
CITI AUTORI De Bono Edward
ISBN 9789934015533
UDK INDEKSS 159.9

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


 Ļaudis tērē milzumdaudz naudas, lai uzlabotu savu ārējo izskatu, – apmeklē solārijus un sporta klubus, pērk jaunas drēbes, lieto kosmētiku un pat veic plastiskās operācijas. Tomēr ir krietni vieglāks, lētāks un efektīvāks veids, kā kļūt pievilcīgam. Pietiek tikai izveidot lielisku prātu un – varat būt pārliecināti! – jūsu skaistums apžilbinās ikvienu. Šī Edvarda de Bono grāmata ir stāsts par to, kā iegūt lielisku prātu.

Jūs esat piedzimis ar noteiktu sejas un ķermeņa formu. Iespējas tos uzlabot un padarīt skaistākus ir visai ierobežotas. Tajā pašā laikā pastāv daudz lielākas iespējas mainīt savu prātu un padarīt to interesantāku. Un tieši par to ir grāmata "Lieliskais prāts". Tā stāsta, kā ikviens var iegūt lielisku, skaistu prātu, kas mīt interesantā personībā. Jūs varat padarīt savu stāstu vēl interesantāku, ja vien vēlaties. Tas nav atkarīgs no iedzimtas inteliģences vai izcilām zināšanām. Pats galvenais ir tas, kā jūs izmantojat savu prātu.

Grāmatas "Lieliskais prāts" autors Edvards de Bono ir radošās domāšanas pamatlicējs, kas starptautisku atpazīstamību ieguvis ar grāmatu "Sešas domāšanas cepures". Viņš tiek uzskatīts par vienu no ietekmīgākajiem mūsdienu biznesa domātājiem. Edvards de Bono padomus izmantojuši daudzi pazīstami uzņēmumi, tostarp, "Nokia", "IBM", "Statoil", "Siemens", Bank of America, kā arī vairāku valstu valdības.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites