Apraksts

AUTORS Kalniņš, Voldemārs, 1907-1981
NOSAUKUMS Romiešu civiltiesību pamati / Voldemārs Kalniņš.
IZDEVUMS 2.izd. (faksimilizd.)
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Zvaigzne ABC
2010
APJOMS 227 lpp.
BIBLIOGRĀFIJA Ietver bibliogr. zemsvītras piezīmēs un rād. (211.-[221.] lpp.)
PIEZĪMES 1997. gadā publicētās grāmatas faksimilizdevums, papildināts ar Dr.iur. Jāņa Rozenfelda ievadvārdiem.
ISBN 9789934011573
UDK INDEKSS 347

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Atzīmējot 40 gadu darbību juridiskās literatūras izdošanā, ņemot vērā vairākkārtējus ierosinājumus, apgāds "Zvaigzne ABC" atkārtoti  izdevis ievērojamu Latvijas tiesību zinātnieku darbus, kuri ne tikai ir kļuvuši par nozīmīgu vēsturisku vērtību Latvijas juridiskajā literatūrā, bet arī ilgstoši saglabājuši savu praktisko nozīmi.


Profesora Voldemāra Kalniņa 1977.gadā izdotie "Romiešu civiltiesību pamati", papildināti ar Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Civiltiesisko zinātņu katedras vadītāja profesora, juridisko zinātņu doktora Jāņa Rozenfelda ievadvārdiem.

  • Priekšvārdā Jānis Rozenfelds uzsver: ""Romiešu civiltiesību pamati" ir viens no unikālākajiem darbiem latviešu juridisko izdevumu klāstā. Būdams vēsturnieks un vienlaikus lieliski orientēdamies romiešu civiltiesībās, Voldemārs Kalniņš grāmatā ietvēris gandrīz vai visus romiešu tiesību dogmā jeb pandektu tiesību dogmā sastopamos jēdzienus un to skaidrojumus, līdztekus spilgti raksturojot vēsturisko fonu. Grāmata var noderēt ne tikai romiešu civiltiesību pamatu un romiešu tiesību vēstures disciplīnu apguvei, bet arī kā palīglīdzeklis romiešu materiālo tiesību salīdzināšanai ar Latvijas tiesībām."

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites