Apraksts

NOSAUKUMS Apgūsim jauno PowerPoint! : Microsoft Office PowerPoint 2003 / Ilmārs Dukulis.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Turība
2006
APJOMS 141 lpp.
SĒRIJA - (Datorzinību bibliotēka ; 18).
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogr.: 141. lpp.
ISBN 9984766713
UDK INDEKSS 007

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 007 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


 

Grāmatā aprakstītas Microsoft Office PowerPoint 2003 iespējas prezentāciju sagatavošanā, kas dod iespēju vizuāli papildināt uzstāšanos lekcijā vai konferencē, var palīdzēt firmas produktu prezentēšanā, kursa vai diplomdarba aizstāvēšanā vai jebkuras citas idejas pasniegšanā plašākai auditorijai.

Grāmata veidota kā metodiskais materiāls augstskolu studentiem datorzinību studiju kur­su apgūšanai. To var lietot arī vispārizglītojošo skolu audzēkņi mācību priekšmetā «Informātika», kā arī kvalifikācijas kursu klausītāji un tie, kuri vēlas programmu apgūt pašmācībā.

Lai atvieglotu programmas secīgu apguvi, šis mācību līdzeklis sadalīts 14 nodaļās. Katrā no tām ir uzdevums un paskaidrojums, kā to izpildīt. Tiem, kuri tikai sāk darbu ar PowerPoint, vē­lams visus uzdevumus veikt pēc kārtas, jo tie var būt nepieciešami nākamajās nodaļās. Tiem, kuri vēlas papildināt savas praktiskās iemaņas, noderēs atsevišķas mācību līdzekļa nodaļas.

Mācību līdzeklis gandrīz vai pilnībā lietojams arī darbā ar programmas iepriekšējo versiju – PowerPoint 2002, kas ietilpst Microsoft Office XP pakotnē.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites