Apraksts

AUTORS Beks, Klauss
NOSAUKUMS [Kommunikationswissenschaft]
Mediju un komunikācijas zinātne / Klauss Beks ; latviešu izdevums profesora Drphil. Aināra Dimanta tulkojumā un zinātniskajā redakcijā ar līdzautora papildinājumiem.
APJOMS - 384 lpp. : ilustrācijas ; 21 cm.
BIBLIOGRĀFIJA Ietver bibliogrāfiju un rādītāju
PIEZĪMES Tulkots no vācu valodas 5. pārstrādātā izdevuma
CITI AUTORI Dimants, Ainārs 1966- edt trl Redaktors Tulkotājs
Biznesa augstskola Turība (izdevniecība) pbl
ISBN 9789934543296
UDK INDEKSS 659

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 659 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Komunikācija un mediji bauda pieaugošu popularitāti ne vien katra cilvēka ikdienā, bet arī kā pētniecības un mācību priekšmets. It visur Eiropā un ārpus tās pēdējos gadu desmitos ir pastāvīgi pieau dzis mediju un komunikācijas zinātnes studiju interesentu un studējošo skaits, tāpat kā ir pieaudzis arī augstskolu un universitāšu piedāvājums.
Trīsdesmit gadus esmu mācījis mediju un komunikācijas zinātni dažādās Vācijas universitātēs un kopš tā laika mēģinu studiju iesācējiem un iesācējām atvieglot ienākšanu šajā tiklab populārajā, kā arī bieži vien nenovērtētajā zinātnes nozarē. Zinātniskā monogrāfija ir radusies pēc lekciju pieredzes vairāku gadu garumā un ir vērsta ne tikai uz mūsu nozares studiju iesācējiem un iesācējām, bet arī uz skolēniem, kuri apsver domu to studēt, kā arī socioloģijas, psiholoģijas, politikas, ekonomikas, mediju un kino zinātņu, pedagoģijas un citu radniecīgo disciplīnu studentiem.
Pagājušajā gadā iznāca 6. vācu izdevums, pirms dažiem gadiem klajā nāca tulkojums korejiešu valodā, un tagad sevišķi priecājos par šo latviešu izdevumu.

Klauss Beks

 

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites