Apraksts

NOSAUKUMS Socializēšanās rokasgrāmata latvietim : ko (kur, kāpēc, kam un kā) teikt / Elīna Barreta ; redaktors Gints Tenbergs.
APJOMS - 96 lpp. : ilustrācijas ; 21 cm.
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogrāfija: 96. lpp.
CITI AUTORI Tenbergs, Gints 1963- edt Redaktors
Zvaigzne ABC (izdevniecība)
ISBN 9789934084904
UDK INDEKSS 159.99

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 159.9 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


"Es teikšu vienkārši - šī ir labākā pēdējā laikā lasītā socializēšanās rokasgrāmata! Un rakstīta tieši mums - latviešiem! Visiem iesaku to lasīt un izmantot, apstrīdēt un papildināt, meklēt un rast.
“Socializēšanās rokasgrāmata latvietim” ir kā svaiga gaisa malks saskarsmes jomā. Autore aizraujošā un saprotamā veidā ieliek latvieti saskarsmes notikumu centrā – turklāt ar augsti paceltu galvu un gatavību piedalīties." (Mārtiņš Daugulis, Rīgas Stradiņa universitātes mācībspēks)
• Kas ir socializēšanās ? – indivīda un sabiedrības savstarpēja saskarsme
• Kāpēc socializēties? – lai veidotu harmoniskas attiecības
• Kā socializēties? – ar cieņu pret sevi un saziņas partneriem
Autore astoņus gadus dzīvoja un strādāja Anglijā. Atstatums ir palīdzējis pamanīt ekstraverto latviešu tipiskākos klupšanas akmeņus savstarpējās saskarsmes lauciņā. Rokasgrāmatā autore izklaidējošā veidā atklāj veiksmīgas socializēšanās pamatprincipus un knifus. Ikviens, kam svarīgi veidot harmoniskas attiecības darba vidē, mājās vai publiskajā telpā, varēs izmantot šo grāmatu par ceļvedi komunikācijas uzsākšanai un virzīšanai.
Elīna Barreta ir Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente Mākslas teorijas un kultūras vadībzinību specialitātē, studējusi sociālo antropoloģiju RSU maģistra programmā, autore rakstiem par mākslas, kultūras un sociālajām tēmām, strādājusi kultūras menedžmenta, producēšanas, lietišķu pasākumu organizēšanas, un klientu apkalpošanas jomās.

 

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites