Apraksts

AUTORS Adizes, Ichak Kalderon, 1937-
NOSAUKUMS [Mastering Change]
Prasmīga pārmaiņu vadība : ievads organizāciju terapijā : universāla un praktiski izmantojama teorija, kā vadīt pārmaiņas un gūt izcilus rezultātus, neradot destruktīvus konfliktus / Ichaks Kalderons Adizess ; no angļu valodas tulkojusi Paula Prauliņa ; Aigara Truhina vāka dizains ; redaktore Zane Seņkova ; priekšvārds: Gregs Materss (Greg Mathers), Jānis Ošlejs.
APJOMS - 335 lpp. : shēmas, tabulas ; 23 cm.
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogrāfija zemsvītras piezīmēs.
PIEZĪMES Ziņas par autoru: 10.-11. lpp.
PERSONA Adizes, Ichak Kalderon 1937-
CITI AUTORI Prauliņa, Paula 1983- trl Tulkotājs
Truhins, Aigars 1966- cov Apvākojuma autors
Seņkova, Zane 1952- edt Redaktors
Ošlejs, Jānis 1971- aui Ievada u.tml. autors
Mathers, Greg aui Ievada u.tml. autors
Zvaigzne ABC (izdevniecība) pbl
ISBN 9789934074486
UDK INDEKSS 005.3

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Grāmatas autors Dr.Ichaks Kalderons Adizess ir viens no pasaules vadošajiem menedžmenta ekspertiem un starptautiski pazīstams grāmatu autors. Viņš ir uzrakstījis 27 grāmatas, kas tulkotas kopā vairāk nekā 31 valodā. Grāmatu “Corporate Lifecycles”, (pārstrādāta un atkārtoti publicēta ar nosaukumu “Managing Corporate Lifecycles”) izdevums “Library Journal” ir nominējis par vienu no desmit labākajām biznesa grāmatām. Dr.Adizess par savu grāmatā aprakstīto metodoloģiju saka: "Vairāk nekā četrdesmit gadu laikā esmu izstrādājis teoriju – filozofiju – par to, kā vadīt pārmaiņas, taču tā nav tikai labi izveidota koncepcija. Savu mācību esmu izmantojis praksē un, kad izdevās iegūt vēlamos rezultātus, esmu šo teoriju dokumentējis rokasgrāmatās, mācījis citiem un vērojis, vai arī viņi tikpat veiksmīgi iegūst izcilus ekonomikas un uzvedības modeļa rezultātus. Pārliecinoties par tā efektivitāti vairākos simtos dažāda lieluma uzņēmumu, bija gūts pierādījums, kā šī metodoloģija nav vienīgi tikai labi domātu jēdzienu krājums, bet tai ir zinātnes iezīmes: atkārtoti izmantojot šo metodi, ir iespējams sasniegt atbilstošu rezultātu. Lai pārliecinātos, ka metode ir universāla, esmu vairāk nekā desmit valstīs izveidojis Adizes birojus un salīdzinājis rezultātus. Šo metodoloģiju neietekmē nedz kultūras, nedz konkrētās nozares specifika, un tā vienlīdz labi der gan uzņēmumiem, gan bezpeļņas organizācijām."
Dr.Ichaks Kalderons Adizess vairāk nekā četrdesmit gadus ir attīstījis un slīpējis savā vārdā nosaukto un patentēto metodoloģiju, kuru izmantojot korporācijas, valdības un sarežģītas organizatoriskās struktūras spēj sasniegt izcilus rezultātus un vadīt straujas pārmaiņas, neizraisot destruktīvus konfliktus. "Leadership Excellence Journal" atzinis viņu par vienu no trīsdesmit Amerikas Savienoto Valstu izcilākajiem domātājiem, un "Executive Excellence Journal" ierindojis starp 30 izcilākajiem konsultantiem Amerikā.
Dr.Adizess dzīvo Santabarbaras apgabalā Kalifornijā kopā ar sievu. Viņiem ir seši pieauguši bērni. Brīvajā laikā Dr.Adizes labprāt spēlē akordeonu un meditē.
No angļu valodas tulkojusi Paula Prauliņa.
Aigara Truhina vāka dizains.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites