Apraksts

AUTORS Ķinis, Uldis, 1953-
NOSAUKUMS Kibernoziedzība, kibernoziegumi un jurisdikcija / Uldis Ķinis ; [Ivara Vimbas vāka grafiskais noformējums, atbildīgā redaktore Alīna Melngaile ; Ulda Krastiņa priekšvārds ; Ilzes Kreišmanes tulkojums].
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Jumava
2015
APJOMS - 518, [1] lpp. : tab. ; 20 cm.
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogrāfija zemsvītras piezīmēs
CITI AUTORI Vimba, Ivars cov Apvākojuma autors
Melngaile, Alīna led edt Vadošais ... ; galvenais ... Redaktors
Krastiņš, Uldis 1933- aui Ievada u.tml. autors
Kreišmane, Ilze 1950- trl Tulkotājs
ISBN 9789934118067
UDK INDEKSS 343.3

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Apgāds ''Jumava'' izdevis Ulda Ķiņa grāmatu ''Kibernoziedzība, kibernoziegumi un jurisdikcija'', kas ir 2013. gadā izdotās grāmatas papildināts izdevums. Grāmata ir paredzēta visiem, kas interesējas par kibernoziedzību, kibernoziegumiem un ar tiem saistītām problēmām, tomēr autora galvenais mērķis ir sniegt nepieciešamās zināšanas tiesībaizsardzības speciālistiem, prokuroriem, tiesnešiem un advokātiem jautājumos, kas saistīti ar pierādījumu juridisko nostiprināšanu.

Grāmatā pārrunātas kibernoziedzības attīstības tendences, un tiek izskatīti jautājumi, kas saistīti ar kibernoziedzību un tās veidiem, kā arī Krimināllikumā ietverto kibernoziegumu un ar automatizētu datu apstrādes sistēmu saistīto noziedzīgo nodarījumu krimināltiesisko analīzi. Autors cita starpā no juridiskā viedokļa pārrunā arī Latvijā labi zināmos gadījumus ar Denisu Čalovski un Neo.

Uldis Ķinis ir juridisko zinātņu doktors un Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, kā arī bijis Eiropas Padomes Kibernoziegumu ekspertu komitejas eksperts un ES Likuma misijas Gruzijā vecākais eksperts tieslietu jautājumos. 2006. gada decembrī, Saeimas apstiprināts, kļuvis par Satversmes tiesas visceprezidentu, bet no 2008. līdz 2011. gada maijam bijis ANO Starptautiskā bijušās Dienvidslāvijas kara noziegumu tribunāla ad litem tiesnesis.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites