Apraksts

AUTORS Godins, Sets
NOSAUKUMS [The Dip : Little Book That Teaches You When to Quit (and When to Stick)]
Veiksmes stratēģija : kad neatlaidīgi tiekties uz savu mērķi (un kad - atkāpties) / Sets Godins ; [no angļu valodas tulkojis Māris Garbers].
IZDEVĒJS/GADS [Jelgava]
Zoldnera izdevniecība
[2010]
APJOMS - 92, [10] lpp. : il.,port. ; 21 cm.
ISBN 9789934808302
UDK INDEKSS 159.9

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Mārketinga guru un pasaulē vispopulārākā e-grāmatu autora Seta Godina visvairāk pirktā grāmata – bestsellers, kas iznākšanas mēnesī vien tika nodrukāts vairāk nekā 100 000 eksemplāros.
 

Jebkuru projektu (karjeru, aizraušanos, biznesu) ceļā uz veiksmi gaida bedre. Ātrāk vai vēlāk tajā nonāk ikviens no mums. Neveiksminiekiem vai nu pietrūkst pacietības un neatlaidības izrāpties no bedres (viņi padodas priekšlaicīgi), vai arī viņi nokļūst nepareizajā bedrē. Turpretim veiksmīgi cilvēki pārvar bedri. Uzvarētāji to pārvar nevis vienkārši tāpat – sakožot zobus un panesot grūtības –, viņi tiecas uz priekšu no visa spēka, mainot spēles noteikumus, kad tas ir nepieciešams. Īsti čempioni pat izraugās visdziļāko un visgrūtāk pārvaramo bedri, jo balva, kas sagaida bedres otrā pusē, ir vairāk nekā dāsna – tik ļoti, ka Nr.1 saņem desmit reižu vairāk nekā Nr.10 un simts reižu vairāk nekā Nr.100. Dāsns apbalvojums gaida tos drosminiekus, kuriem pietiks spēka pavirzīties mazliet tālāk nekā vairumam. Dāsns apbalvojums sagaida arī tos, kuriem pietiks drosmes atkāpties pašā sākumā un sakoncentrēt savus pūliņus uz kaut ko jaunu. Gan vienā, gan otrā gadījumā runa ir par to, kā kļūt par pirmklasīgiem – vislabākajiem pasaulē. Par to, kā pārvarēt šķēršļus un nonākt otrajā pusē.
 

Dizainers, mazā biznesa īpašnieks, tirdzniecības pārstāvis, izpilddirektors, sportists – lai kāda arī būtu jūsu nodarbošanās, VEIKSMES STRATĒĢIJA palīdzēs jums noskaidrot, vai tiešām atrodaties tieši tajā bedrē, kas ir jūsu laika, pūļu un spēju vērta. Ja JĀ, tad grāmata stiprinās jūsu apņēmību. Ja NĒ, palīdzēs atrast spēku atkāpties un meklēt citas iespējas kļūt pirmklasīgam citā jomā (citās izpausmēs).

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites