Apraksts

NOSAUKUMS [Go Put Your Strengths to Work]
6 soļi ceļā uz izciliem rezultātiem : nosaki savas stiprās puses un liec tām strādāt / Markuss Bakingems ; [no angļu valodas tulkojusi Anna Frīdenberga].
IZDEVĒJS/GADS [Jelgava]
Zoldnera izdevniecība
[2010]
APJOMS - 250, [1] lpp. : il., port. ; 21 cm.
CITI AUTORI Buckingham, Marcus
ISBN 9789934808340
UDK INDEKSS 159.9

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Ikviens cilvēks ir apveltīts ar spilgti izteiktām stiprajām pusēm, un to salikums katram cilvēkam ir neatkārtojams – tas ir unikāls. Cilvēki, kas sapratuši, kā izmantot savas stiprās puses pastāvīgi ik dienu, ir maksimāli produktīvi darbā, radoši, mērķtiecīgi, pozitīvi domājoši un dzīvespriecīgi. Savukārt uzņēmumi, kas koncentrējas uz darbinieku spēcīgajām pusēm, būtiski palielina savu efektivitāti un veicina darbinieku produktivitāti.

 

Daudzas no pasaules visveiksmīgākajām organizācijām, piemēram, Wells Fargo, Intel, Best Buy un Accenture, ir paziņojušas par savu tiekšanos kļūt par organizācijām, kas balstās tikai un vienīgi uz darbinieku stiprajām pusēm. Visiem jaunajiem Toyota menedžeriem ir jāapmeklē 3 dienu apmācību programma, kurā viņi apgūst savu darbinieku stipro pušu noteikšanas prasmi. Visiem jaunajiem Yahoo menedžeriem ir izvirzīta prasība aizpildīt tiešsaistes aptaujas anketu, kas novērtē viņu dotības un precīzi nosaka izteiktākās no tām. Tieši darbinieku stipro pušu izmantošana ir trūkstošais posms ceļā uz efektivitāti, kompetenci un panākumiem, uz ko daudzi uzņēmumi nemitīgi tiecas. Tad, kad jūs pilnībā apzināsieties, kas ir jūsu (jūsu darbinieku) stiprās puses, un koncentrēsieties uz to izmantošanu, ieguvēji būs jūsu klienti, kolēģi, darbavieta un jūs personīgi. Ieguvēji būs visi bez izņēmuma.

 

6 SOĻI CEĻĀ UZ IZCILIEM REZULTĀTIEM palīdzēs jums rast atbildi uz jautājumu: „Kādas ir manas stiprās puses, un kā es tās varu izmantot jau šodien?" Iespējams, jūs iekšēji vienmēr esat zinājis, kādas ir jūsu stiprās puses – jums tikai atliek tām noticēt, uzticēties tām, lepoties ar tām un likt tās lietā, lai gūtu panākumus. Savukārt menedžeriem šī grāmata palīdzēs izveidot efektīvi funkcionējošas komandas. Grāmata bagātīgi papildināta ar testiem un interaktīviem pielikumiem, kas palīdz noskaidrot stiprās puses, cik lielā mērā tās ikdienā tiek izmantotas un kā fokusēties uz tām, lai sasniegtu izcilus rezultātus un padarītu dzīvi piepildītāku un laimīgāku.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites