Apraksts

NOSAUKUMS Biznesa ergonomikas vadība : monogrāfija / Henrijs Kaļķis ; [zinātniskie recenzenti: Andris Freivalds, Ērika Šumilo ; zinātniskie konsultanti: Valērijs Praude, Vizma Niedrīte, literārā redaktore: Aina Sila ; vāka māksliniece: Ieva Parramore].
IZDEVĒJS/GADS Rīga
[b.i.]
2014
APJOMS - [4], 155 lpp. : il., diagr., tab. ; 26 cm.
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogrāfija: 147.-155. lpp.
SATURS Procesu vadības un ergonomikas terētisko koncepciju analīze -- Ražošanas procesu ergonomisko risku analīze. Praktiskie piemēri -- Ergonomikas integrācija ražošanas procesos un tās efktivitātes novērtējums. Praktiski piemēri -- Ergonomikas integrācijas procesu vadībā stratēģijas modelis un vadlīnijas.
CITI AUTORI Freivalds, Andris edt Redaktors
Šumilo, Ērika 1958- edt Redaktors
Praude, Valērijs 1946- csl Konsultants
Niedrīte, Vizma 1938- csl Konsultants
Sila, Aina edt Redaktors
Parramore, Ieva bkd Grāmatas dizaina autors
ISBN 9789934140761
UDK INDEKSS 331

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Klajā nākusi vadībzinātnes doktora, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes docenta Henrija Kaļķa monogrāfija „Biznesa ergonomikas vadība”, kurā pirmo reizi Latvijā aprakstīta ergonomikas integrācijas nepieciešamība biznesa procesu vadībā.

Henrija Kaļķa monogrāfija „Biznesa ergonomikas vadība” atklāj ergonomikas integrācijas nepieciešamību biznesa procesu vadībā. Izstrādātais procesu vadības  pilnveidošanas modelis, kas pamatojas uz savstarpēju procesu vadības un ergonomikas vadības mijiedarbību, kā arī praktiskās rekomendācijas un vadlīnijas darba devējiem, veiksmīgi integrē ergonomiku organizāciju procesu vadībā. Monogrāfijā ieteiktā izmaksu–ieguvumu aprēķina metode pamato ergonomisko iejaukšanos un nosaka izmaksu atmaksāšanās laiku, kas efektīvi uzlabo organizācijas konkurētspēju un veicina ekonomisko attīstību. Tā ir jauna pieeja dažādu tautsaimniecības nozaru uzņēmējdarbībā un biznesa stratēģijā, kur ergonomiskie aspekti un vērtības tiek ievērotas efektīvas procesu vadības un uzņēmuma rentabilitātes nodrošināšanā.

Šī grāmata-monogrāfija lietišķi noder studentiem, apgūstot vadībzinības, personālvadību, ekonomiku, darba drošību un arodveselības vadību. Tā ir saistoša arī darba devējiem un darba ņēmējiem, lai uzlabotu darba efektivitāti un nodrošinātu strādājošo labklājību.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites