Apraksts

AUTORS Adners, Rons
NOSAUKUMS [Wide lens]
Skaties plašāk : jauna inovāciju stratēģija / Rons Adners ; no angļu valodas tulkoja Signe Skujeniece un Kristaps Šoriņš.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Jumava
2013
APJOMS - 270 lpp. : il. ; 25 cm.
BIBLIOGRĀFIJA Bibliogrāfija piezīmēs: [219.]-248. lpp. un alfabētiskais rādītājs [249.]-270. lpp.
ISBN 9789934115059
UDK INDEKSS 658.5

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Kā tas iespējams, ka lieliski uzņēmumi izdara visu pareizi - atklāj īstās pircēju vajadzības, izstrādā lieliskas inovācijas, apsteidz konkurentus un tomēr cieš neveiksmi? Patiesība ir tāda, ka daudzi cieš neveiksmi tāpēc, ka tie pārāk koncentrējas paši uz savām inovācijām, neņemot vērā visas inovāciju sistēmas, no kurām to izaugsme ir atkarīga. Lai gūtu panākumus šajā modernajā savstarpējās atkarības pasaulē, pildīt savus solījumus vien ir par maz - ir jāpanāk, lai arī jūsu partneri - redzami un neredzami - pilda savus.

Grāmatā "Skaties plašāk" inovāciju eksperts Rons Adners apkopojis vairāk nekā desmit gadus ilgus pētījumus un izmēģinājumus, lai vestu jūs tālā ceļā no Kenijas līdz Kalifornijai, no transporta nozares līdz telekomunikācijām un atklātu panākumu neredzamo uzbūvi.

Izdevuma fokusā ir inovācijas visplašākajā kontekstā. Ar Michelin riepu, Apple iPod un iPhoneNokiaviedtālruņu, digitālā kino, e-grāmatas, inhalējamā insulīna un citu globāliem piemēriem autors skaidro, kādēļ ģeniālas idejas mēdz ciest sakāvi un kā galu galā tikt līdz sekmīgai inovāciju realizēšanai. „Skaties plašāk” veltīta ikvienai organizācijai, kam rūp savas jomas attīstība un visa jaunā ieviešana.

Latvijā izdotā grāmata „Skaties plašāk” ietver ekskluzīvu Rona Adnera papildu nodaļu, kas nav iekļauta oriģinālajā izdevumā angļu valodā. Reaģējot uz grāmatā iepriekš aprakstītā piemēra – elektroautomašīnu uzņēmuma Better Place – bankrotu š. g. maijā, autors veltījis papildu nodaļu izdevumam latviešu valodā.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites