Apraksts

NOSAUKUMS Lielā etiķetes grāmata / Eimija Vanderbilta; no angļu val. tulk.: Kristīne Baiža, Elizabete Libere, Ieva Māzere.
IZDEVĒJS/GADS Rīga
Jumava
2012
APJOMS 623 lpp.
TEMATI Etiķete
ISBN 9789934112195
UDK INDEKSS 395

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


"Lielajā etiķetes grāmatā" Eimija Vanderbilta aptver visas sadzīves jomas: bērnu audzināšanu, saskarsmi ikdienā, viesību rīkošanu, piedalīšanos reliģiskā ceremonijā, privāto un lietišķo saraksti un vēl daudzus citus jautājumus. Līdz pat šodienai šī grāmata tiek uzskatīta par uzticamu izziņas avotu, no kā smelties vispārpieņemtas cilvēka uzvedības un attiecību normas. Tā ir piedzīvojusi daudzus atkārtotus izdevumus. Lielākā daļa jaunāko laiku grāmatu par uzvedības kultūru tiek veidotas pēc Eimijas Vanderbiltas noteiktajiem principiem.


Autore ir viena no ievērojamākajām etiķetes autoritātēm Amerikas Savienotajās Valstīs. Eimija Vanderbilta guvusi pieredzi savā profesionālajā darbībā reklāmas jomā, kurā sasniedza tādus panākumus, ka kļuva par lielas sabiedrisko attiecību firmas prezidenti, kas 20. gadsimta 40. gados gados bija īpašs sasniegums sievietei patriarhāli noskaņotajā Amerikā.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites