Apraksts

 Dzīve ir sacensība : Jāņa Āboltiņa mantojums / [galvenā redaktore Andra Mangale]. - Rīga : AM aģentūra, 2011. - 255 lpp. : il., faks.
        ISBN 9789984493015.
        Politiķi - Latvija - Biogrāfijas. Ministru kabineta locekļi - Latvija - Biogrāfijas. Ekonomisti - Latvija - Biogrāfijas.

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


LTRK izdotā grāmata ir veltījums izcilākā jaunāko laiku Latvijas liberāļa Jāņa Āboltiņa mūža veikumam, lomai sociāli politiskajā, saimnieciskajā un sabiedriskajā kultūras dzīvē, ideju vēsturei pusgadsimta garumā. Grāmatas virsuzdevums - dot impulsus, lai J.Āboltiņa principiālās nostādnes turpinātu strādāt, rosinot mūsdienu sabiedrību, t.sk. pedagogus un jauniešus, tās aktuālo problēmu risināšanā.

„Grāmata ir ne tikai par izcilu personību, savulaik LR ekonomisko reformu ministru un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu, bet vēl būtiskāk - tā ir par viņa atstāto mantojumu liberālajai idejai Latvijā," vērš uzmanību LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. „Grāmata mudina lasītāju aizdomāties, ka politikas veidošana nav tikai tas, ko dara vai nedara politiķi, bet arī tas, ko darām vai nedarām mēs ikviens pats - ar savu individuālo atbildību; arī atbildību par brīvību un godīgu konkurenci - liberālajiem principiem."

LTRK grāmatu dāvinās ne tikai vidusskolām, bet arī visām augstskolām, kuru mācību programmās ietverts ekonomikas novirziens. „Dzīve ir sacensība, Jāņa Āboltiņa mantojums" ir ekskluzīva dāvana, ko saviem sadarbības partneriem dāvā LTRK; izdevums nelielā metienā būs nopērkams arī vadošajās grāmatnīcās.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites