Apraksts

Kalniņa-Stūrīte, Anda.  12 iedvesmas stāsti : ko par komandu vadīšanu iemācās uz skatuves, virtuvē, operāciju zālē, kara laukā un citur / Anda Kalniņa-Stūrīte, Jana Gavare. - Jelgava : Jelgavas tipogrāfija, 2010. - 158, [1] lpp. : il.
        ISBN 9789984492056.
        Līderība. Vadītāja spējas.

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Grāmatas satura pamatā ir intervijas ar dažādiem, biznesam „netipiskiem” komandas vadītājiem, kas dalās ar savu pieredzi un sniedz interesantu skatījumu par to, kā vadīt cilvēkus jeb ko par komandu vadīšanu iemācās uz skatuves, virtuvē, operāciju zālē, kara laukā un citur. Tie ir komandu vadītāji, kas darbojas jomās, kur uz spēlēs tiek likta ne tikai nauda, bet pat cilvēka dzīvība.

Jaunas idejas ierosmei par to, kā vadīt komandu. Grāmatā uzzināsiet, ko par komandu vadīšanu domā: viens no pieredzējušākajiem Latvijas pilotiem; Latvijas vienīgā ledlauža kapteinis; viens no Latvijā populārākajiem šefpavāriem; alpīnists, kurš sev un citiem palīdzējis sasniegt 8000 m augstumu; luterāņu bīskaps ar mediķa izglītību un žurnālista pieredzi; armijas komandieris, kurš vadījis komandas kara apstākļos; viens no Latvijas ievērojamākajiem režisoriem; mūzikas grupas, kas aktīvi darbojas turpat jau 30 gadus, līdere; populāras Latvijas sieviešu sporta komandas kapteine; vadītāja vienā no lielākajiem Latvijas privātajiem bērnudārziem; ķirurgs, kurš Latvijā iedzīvina inovatīvas ārstēšanas metodes.


Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites