Apraksts

Losons, Kens.  Prasme sadarboties ar sarežģīta rakstura cilvēkiem / Kens Losons ; [no angļu valodas tulkojis Egils Neliuss]. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2010. - 101 lpp. - (Bizness un karjera). - Ietver rād.
        ISBN 9789934006289.
        Starppersonu attiecības. Starppersonu konflikts. Konflikta menedžments. Organizāciju uzvedība. Darbs - Psiholoģiskie aspekti. Problemātiskie darbinieki. Klientu attiecības.

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Šajā grāmatā:
• raksturotas neprognozējamas personības,
• izskaidroti viņu uzvedības cēloņi un
• sniegti ieteikumi, kā veidot saskarsmi ar viņiem.

Mēs katrs pazīstam kādu kolēģi vai vēl ļaunāk ─ priekšnieku, kura uzvedības dēļ darbavietas gaisotne ir saspringtāka, nekā mēs vēlētos. Darbavieta ir īpaši vilinoša skatuve sarežģīta rakstura cilvēkiem, jo nav iespējams vienkārši aiziet prom no viņiem un viņu radītajām problēmām. Taču mēs varam izstrādāt rīcības stratēģiju, lai panāktu pozitīvas izmaiņas.
Kā to darīt praktiski, varam uzzināt K. Losona grāmatā „Prasme sadarboties ar sarežģīta rakstura cilvēkiem”.Tajā ietverti konkrēti padomi, kā veidot konstruktīvu saskarsmi ar sarežģīta rakstura cilvēkiem, un izklāstītas vērtīgas atziņas par krīžu un konfliktu pārvarēšanu, saglabājot lojalitāti savam uzņēmumam.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites