Apraksts

Šmits, Ēriks.  Jaunais digitālais laikmets : kā nākotnē mainīsies mūsu dzīve, valstis un bizness / Ēriks Šmits, Džareds Koens ; [redaktore Sintija Buhanovska ; tulkojums latviešu valodā: Aija Čerņevska]. - Rīga : Zvaigzne ABC, ©2017 (Jelgavas tipogrāfija). - 399, [1] lpp. ; 23 cm. - Bibliogrāfija piezīmēs: [326.]-383. lpp. un rādītājs: [384.]-399. lpp.
        ISBN 9789934039881.
        Tehnoloģija un civilizācija - Prognozēšana. Datori un civilizācija - Prognozēšana. Internets - Sociālie aspekti. Sociālās pārmaiņas. Digitālie mediji - Sociālie aspekti. Digitālie mediji - Politiskie aspekti. Informācijas tehnoloģija - Sociālie aspekti. Informācijas tehnoloģija - Politiskie aspekti.

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 004 BAT Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Eriks Šmits, Google (Alphabet) vadošais darbinieks kopš 2001. gada, un Džareds Koens, Google Ideas (Jigsaw) direktors, darbā “Jaunais digitālais laikmets” ir apkopojuši savu redzējumu par to, kā tehnoloģiju un ar tām saistīto produktu un risinājumu attīstība ietekmē cilvēkus un valstis, skarot gan politikas, gan ekonomikas jautājumus. Tiekoties ar valstu un uzņēmumu vadītājiem, vērojot notiekošās tendences, izstrādājot iespējamos attīstības modeļus, autori piedāvā savu redzējumu 21. gadsimta straujajiem tehnoloģiju virzītajiem notikumiem.

Grāmatas “Jaunais digitālais laikmets” autori Eriks Šmits un Džareds Koens raksta:
“Šī grāmata nav par ierīcēm, viedtālruņu lietojumprogrammām vai mākslīgo intelektu, lai gan katra no šīm tēmām tiks apspriesta. Šī grāmata ir par tehnoloģijām, bet vēl jo vairāk tā ir par cilvēkiem un cilvēku mijiedarbību ar tehnoloģijām, to ieviešanu savā vidē, pielāgošanos tām un to izmantošanu tagad un nākotnē visā pasaulē. Taču galvenokārt šī grāmata ir par to, cik svarīgi cilvēkiem uzņemties drošu vadību jaunajā digitālajā laikmetā. Lai cik plašas iespējas arī piedāvātu komunikāciju tehnoloģijas, to labā vai ļaunā ietekme ir pilnībā atkarīga no cilvēkiem. Aizmirstiet visas pasaciņas par to, ka mašīnas pārņems varu pasaulē. Nākotne ir tikai mūsu pašu ziņā.”

“Jaunais digitālais laikmets” ir darbs, kas aicina ikvienu apstāties un padomāt, cik plašas ir tehnoloģiju radītās iespējas, vienlaikus atgādinot, ka tehnoloģijas rada, izstrādā un patērē cilvēks, un tikai no mūsu rīcības ir atkarīgs to saprātīgs un attaisnojams pielietojums.

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites