Apraksts

Kohs, Ričards.  Princips 80/20 vadītājiem : desmit dažādi veidi, kā sasniegt izcilus rezultātus / Ričards Kohs ; [no angļu valodas tulkojusi Ingrīda Keviša ; Aijas Andžānes mākslinieciskais noformējums ; atbildīgā redaktore Anna Pavlovska ; literārā redaktore Brigita Šoriņa]. - [Rīga] : J.L.V., 2014. - 219, [4] lpp. : il., tab. ; 23 cm. - Bibliogrāfija: 214.-[220.] lpp.
        ISBN 9789934116773.
        Vadītāja spējas. Laika menedžments. Panākumi uzņēmējdarbībā.

Eksemplāri

Fonds Adrese Skaits Plaukts Pieejamība
Bibliotēka 01.2 1 Plauktā Var pasūtīt

Anotācija


Vai jūs nemitīgi pūlaties tikt galā ar darāmo darbu sarakstu?

Vai jūs regulāri paliekat darbā ilgāk nekā vēlētos un jums ir sajūta, ka nekad nepietiek laika pievērsties tiešām svarīgām lietām?

Ja tā ir, jūs tāds neesat vienīgais. Daudzi vadītāji – jo īpaši šajos grūtajos laikos – jūtas pārstrādājušies, zaudējuši kontroli un bezspēcīgi kaut ko mainīt savā organizācijā. 

Pirms piecpadsmit gadiem populārais autors Ričards Kohs iepazīstināja pasauli ar Principu 80/20 – ar ideju, ka tikai 20 procenti jūsu laika, pūļu un būtisku lēmumu nodrošina 80 procentus panākumu. Grāmatā “Princips 80/20 vadītājiem” viņš parāda, kā izmantot šo principu, lai jūs kļūtu par efektīvāku vadītāju un spētu palīdzēt citiem gūt izcilus panākumus profesionālajā dzīvē ar pavisam niecīgām pūlēm. 

Izmantojot grāmatā izklāstītās stratēģijas, jūs varēsiet:

strādāt īsāku darba dienu nekā jūsu kolēģi un nekad neizjust laika trūkumu

iemācīties koncentrēties tikai uz svarīgiem uzdevumiem un ignorēt visus nebūtiskos darbus

sasniegt izcilus rezultātus bez pārmērīgām pūlēm

katru dienu justies kā veiksminieks

Kontaktinformācija

Ir jautājumi? Rakstiet mums

Palīdzība

Seko mums

Saites