Description

TITLE Dzīve ir sacensība : Jāņa Āboltiņa mantojums / [galvenā redaktore Andra Mangale].
PUBLISHER/YEAR Rīga
AM aģentūra
2011
PHYSICAL DESCRIPTION - 255 lpp. : il., faks.
PERSON AS SUBJECT Āboltiņš, Jānis 1943-2006
ADDED NAME Mangale, Andra led edt
Āboltiņš, Jānis 1943-2006
ISBN 9789984493015
UDC NUMBER 32

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


LTRK izdotā grāmata ir veltījums izcilākā jaunāko laiku Latvijas liberāļa Jāņa Āboltiņa mūža veikumam, lomai sociāli politiskajā, saimnieciskajā un sabiedriskajā kultūras dzīvē, ideju vēsturei pusgadsimta garumā. Grāmatas virsuzdevums - dot impulsus, lai J.Āboltiņa principiālās nostādnes turpinātu strādāt, rosinot mūsdienu sabiedrību, t.sk. pedagogus un jauniešus, tās aktuālo problēmu risināšanā.

„Grāmata ir ne tikai par izcilu personību, savulaik LR ekonomisko reformu ministru un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu, bet vēl būtiskāk - tā ir par viņa atstāto mantojumu liberālajai idejai Latvijā," vērš uzmanību LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. „Grāmata mudina lasītāju aizdomāties, ka politikas veidošana nav tikai tas, ko dara vai nedara politiķi, bet arī tas, ko darām vai nedarām mēs ikviens pats - ar savu individuālo atbildību; arī atbildību par brīvību un godīgu konkurenci - liberālajiem principiem."

LTRK grāmatu dāvinās ne tikai vidusskolām, bet arī visām augstskolām, kuru mācību programmās ietverts ekonomikas novirziens. „Dzīve ir sacensība, Jāņa Āboltiņa mantojums" ir ekskluzīva dāvana, ko saviem sadarbības partneriem dāvā LTRK; izdevums nelielā metienā būs nopērkams arī vadošajās grāmatnīcās.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links