Description

TITLE Reklāmzeme : pasaules reklāmas vēsture / Marks Tangeits; tulk. no angļu val.: Santa Šūna.
PUBLISHER/YEAR Rīga
Jāņa Rozes apgāds
2011
PHYSICAL DESCRIPTION 279 lpp.
ADDED NAME Tungate, Mark
ISBN 9789984233611
UDC NUMBER 659.1

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Grāmatā “Reklāmzeme” reklāmas vēsture vērtēta no starptautiska skatpunkta. Izpētījis reklāmas pirmsākumus, autors pakāpeniski atklāj, kādos sāncensības un konsolidācijas procesos veidojusies pašreizējā pasaules reklāmas ainava. Ar spraigu žurnālistisku tvērienu un globālu vērienu autors aizved lasītāju no Londonas uz Ņujorku, no Parīzes uz Milānu un jaunajiem tirgiem Austrumeiropā, Latīņamerikā un Āzijā. Brīdī, kad digitālo mediju eksplozija un tradicionālās televīzijas skatīšanās paradumu maiņa draud pārveidot reklāmas būtību. Tangeits cenšas palūkoties uz nozari plašākā perspektīvā un sniegt īsu ieskatu tās nākotnē. “Reklāmzeme” tulkota jau vairāk nekā 10 valodās.


Šo grāmatu vajadzētu izlasīt katram, kas Latvijā šobrīd strādā reklāmā; katram, kas vēlas strādāt reklāmā; katram, kuram ir nepārvarama vēlme komentēt šo nozari.
Nedomāju, ka visi man piekritīs, bet arī es līdzīgi Markam Tangeitam uzskatu – lai reklāmā strādātu, tā ir jāmīl. Jāmīl ar visu ārējo spožumu un dažkārt nepanesami skarbo ikdienu. Grāmata ar viegla humora pieskaņu vēsta gan par vienu, gan par otru.”

Andra Treibaha
Reklāmas aģentūras Publicis Rīga direktore

“Lieliska grāmata: ar raksturu, tajā virmo prieks un dzīvība.”
Kevins Robertss
Saatchi & Saatchi rīkotājdirektors

 
“Brīnišķīga grāmata: uzrakstīta eleganti, tēma izpētīta dziļi un pamatīgi. Tā jāizlasa ikvienam, kurš interesējas par reklāmu.”

Sers Alans Pārkers
Rakstnieks un kinorežisors

Par autoru
Marks Tangeits ir britu žurnālists, kurš dzīvo Parīzē un specializējies mārketinga un komunikācijas jautājumos. Viņš regulāri raksta par reklāmu, stilu un kultūru lielākajiem britu laikrakstiem, veido gadagrāmatu par labākajām Eiropas reklāmām The Epica Book un vada raidījumus Francijas televīzijā par radošumu reklāmā. Sarakstījis sešas grāmatas par mediju vēsturi, modes stiliem, zīmoliem un to filosofiju un reklāmu. Viņa blogu un fotogrāfijas var apskatīt www.tungateinparis.com.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links