Description

TITLE 12 iedvesmas stāsti : ko par komandu vadīšanu iemācās uz skatuves, virtuvē, operāciju zālē, kara laukā un citur / Anda Kalniņa-Stūrīte, Jana Gavare.
PUBLISHER/YEAR Jelgava
Jelgavas tipogrāfija
2010
PHYSICAL DESCRIPTION - 158, [1] lpp. : il.
ISBN 9789984492056
UDC NUMBER 658.3

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Grāmatas satura pamatā ir intervijas ar dažādiem, biznesam „netipiskiem” komandas vadītājiem, kas dalās ar savu pieredzi un sniedz interesantu skatījumu par to, kā vadīt cilvēkus jeb ko par komandu vadīšanu iemācās uz skatuves, virtuvē, operāciju zālē, kara laukā un citur. Tie ir komandu vadītāji, kas darbojas jomās, kur uz spēlēs tiek likta ne tikai nauda, bet pat cilvēka dzīvība.

Jaunas idejas ierosmei par to, kā vadīt komandu. Grāmatā uzzināsiet, ko par komandu vadīšanu domā: viens no pieredzējušākajiem Latvijas pilotiem; Latvijas vienīgā ledlauža kapteinis; viens no Latvijā populārākajiem šefpavāriem; alpīnists, kurš sev un citiem palīdzējis sasniegt 8000 m augstumu; luterāņu bīskaps ar mediķa izglītību un žurnālista pieredzi; armijas komandieris, kurš vadījis komandas kara apstākļos; viens no Latvijas ievērojamākajiem režisoriem; mūzikas grupas, kas aktīvi darbojas turpat jau 30 gadus, līdere; populāras Latvijas sieviešu sporta komandas kapteine; vadītāja vienā no lielākajiem Latvijas privātajiem bērnudārziem; ķirurgs, kurš Latvijā iedzīvina inovatīvas ārstēšanas metodes.


Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links