Description

TITLE Cita ekonomika / Aigars Plotkāns.
PUBLISHER/YEAR Rīga
Dienas Grāmata
2010
PHYSICAL DESCRIPTION - 191 lpp. : il.
BIBLIOGRAPHY Ietver bibliogrāfiju ([192.] lpp.)
NOTES "Zināšanas nepadara dzīvi vieglāku, bet interesantāku gan"--Uz vāka.
SUBJECT Ekonomika
ISBN 9789984847399
UDC NUMBER 330

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Šī grāmata ir izaicinājums konservatīvajai domāšanai un nosūbējušām teorijām. Ekonomikai tiek norauts tās elitārais noslēpumainības plīvurs. Šī grāmata ir gan vienkāršs un katram saprotams ekonomisko procesu skaidrojums, gan loģiska reakcija uz šobrīd ekonomikā notiekošo.

 

"Ekonomika ir skatuve, uz kuras biznesa cilvēki spēlē galvenās lomas. Ekonomika ir kazino, kurā ir zaudētāji un vinnētāji, bet spēļu galda īpašnieks paņem lauvas tiesu.

Ekonomika ir kā ģimenes dārziņš, kurā ne visas sēklas sadīgst, ne visi stādi ražo, un tikai rudenī ir redzams - vai bija vērts.

Ekonomiskās prognozes ir horoskopu ticamības līmenī. Ja kapitālisma zvaigžņu stāvoklis būs labvēlīgs, arī jūs kļūsiet bagāti. Vai arī ne. Ekonomika necieš diletantus. Pieļautās kļūdas atriebjas, un to labošanai ir nepieciešami gadi. Ekonomika ir kā nerātns kucēns: ja uz brīdi atstāj bez uzraudzības, haoss un nepatīkami pārsteigumi ir garantēti. Ekonomika ir zinātne, kas jums ir jāapgūst. Tā ir jūsu atbildība par nākotni un atspaids šodienai. Pat ja nespēsiet būt ekonomiskās modes noteicēji, jūsu ekonomiskā domāšana būs loģiska, progresīva un lietišķa," Aigars Plotkāns.

"Cita ekonomika" ietver sevī šādas pamattēmas:

  • Makroekonomiskais līdzsvars un ekonomiskās krīzes. Kas tas īsti ir?

  • Ekonomiskās politikas problēmas. Kur meklējams risinājums?

  • Ražošana un ražošanas attiecības. Kā tās darbojas?

  • Patērētāju psiholoģija un uzvedība. Kas mums par to jāzina?

  • Ekonomikas globalizācijas procesi. Draugs vai ienaidnieks?

  • Citas ekonomikas meklējumi. Laipni lūgti pievienoties!

 

Katra grāmatas pamatdoma ir papildināta ar piemēriem, analīzi un dažādu nozaru ekspertu viedokļiem. "Cita ekonomika" ir gan zinātnisks darbs, gan emocionāls vēstījums. Tas ir vairākus gadus lolots projekts, kurā aiz katras frāzes slēpjas autora personīgā pieredze un pārliecība.

 

Aigars Plotkāns

Aigars Plotkāns (1960) ir ekonomists, biznesa konsultants un pedagogs. Gandrīz 20 gadu pedagoģiskā pieredze vairākās Latvijas augstskolās, 16 dažādu uzņēmējdarbības priekšmetu pasniegšana, konsultāciju prakse un biznesa treniņu vadīšana ir ļāvusi autoram savākt iespaidīgu ekonomisko atziņu kolekciju. Pēc 9 mācību grāmatu uzrakstīšanas autors ir pievērsies arī plašākam interesentu lokam. "Cita ekonomika" ir Aigara Plotkāna benefice uz Latvijas ekonomiskās domas skatuves. <script language="JavaScript" type="text/javascript"> </script><script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://adv.tvnet.lv/advertpro/servlet/view/banner/javascript/media?mid=5477&pid=0&random=88339130&millis=1288009716472&referrer=http%3A//www.tvnet.lv/izklaide/gramatas/350482-aigars_plotkans_piedava_citu_ekonomiku"></script>

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links