Description

TITLE Ekonomiskā slepkavas grēksūdze / no krievu valodas tulk. Dina Kārkliņa.
PUBLISHER/YEAR Rīga
Kontinents
2010
PHYSICAL DESCRIPTION 348 lpp.
BIBLIOGRAPHY Ietver bibliogr. (335.-[349.] lpp.).
NOTES Confessions of an Economic Hit Man
PERSON AS SUBJECT Perkins, John
ADDED NAME Kārkliņa, Dina tulk.
ISBN 9789984355009
UDC NUMBER 330

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Tauta mokās nabadzībā, kamēr politiķi un finansisti dala miljardus. Kā notiek tautsaimniecības sagraušana un veselu valstu novešana trūkumā?

Ekonomiskie slepkavas (ES) ir ārkārtīgi labi apmaksāti profesionāļi. Viņu amatu nosaukumus ir patīkami dzirdēt. Viņi staigā pa General Electric, Nike, General Motors, Wal–Mart un daudzu citu pasaules lieluzņēmumu gaiteņiem. Viņi izmanto manipulācijas ar finanšu atskaitēm, vēlēšanu rezultātu viltošanu, kukuļošanu, izspiešanu, seksu un slepkavības. Viņu spēle ir sena kā pasaule...

Ekonomisko slepkavu uzdevums ir pārliecināt trešās pasaules valstis ņemt milzīgus kredītus infrastruktūras attīstībai – daudz lielākus kredītus, nekā tas būtu nepieciešams. Tiklīdz šīs valstis tiek apkrautas ar milzīgiem parādiem, ASV valdība un ar tiem saistītās starptautiskās aģentūras iegūst kontroli pār šo valstu ekonomiku un attiecīgi var izmantot šo valstu resursus, lai būvētu savu globālo impēriju.

"Patiesībā "Ekonomiskā slepkavas grēksūdze" ir grāmata ne vien par mani, bet arī par tevi, lasītāj, par tavu un manu pasauli," izsakās autors,  ar romānu paverot priekškaru uz starptautisko intrigu un korupcijas pasauli.

Džons Pērkinss ir uzrakstījis piecas grāmatas par vietējām kultūrām, ekoloģiski stabilām tehnoloģijām; bijis pasniedzējs universitātēs un mācību centros četros kontinentos; dibinājis vairākas lielas nekomerciālas organizācijas un bijis to direktoru padomes loceklis.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links