Description

TITLE Lietišķo vēstuļu, e-pasta un citu lietišķo dokumentu paraugi : [visaptverošs lietišķās sarakstes ceļvedis]= Model business letters, e-mails & other business documents / Šērlija Teilore.
PUBLISHER/YEAR Rīga
ZvaigzneABC
2006
PHYSICAL DESCRIPTION 496 lpp.
NOTES Tulk. no izd. angļu val.
ADDED NAME Taylor, Shirley
ISBN 998436927
UDC NUMBER 651

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 651 Is checked out
1 651 On a shelf Available to order
Iepirkumu komisija 1 651 On a shelf
Izdevniecības daļa (SAKP) 01.1 2 651 On a shelf Available to order
Rīgas filiāle Bezdelīgu 3, Rīga 1 651 On a shelf
Tulkošanas daļa (SAKP) 01.5 2 651 On a shelf Available to order

Annotation


Lietišķās sarakstes rokasgrāmata, kurā sniegtas ne tikai lietišķās sarakstes vadlīnijas, bet doti arī vairāki simti sarakstes paraugu, kurus katrs var pielāgot savām biznesa vajadzībām.

Grāmatā visi lietišķās sarakstes paraugi doti angļu valodā ar paskaidrojumiem latviešu valodā. Grāmata domāta biznesa augstskolu studentiem un mācībspēkiem, uzņēmējiem un uzņēmumu vadītājiem, apdrošinātājiem, finansistiem, grāmatvežiem, tirgzinības speciālistiem, personāldaļu vadītājiem, sekretāriem un daudzu citu nozaru speciālistiem.

Grāmatas materiāls apkopots 4 daļās un 30 nodaļās.
Pirmā daļa (Lietišķā sarakste - pārskats) veltīta lietišķajai vēstulei, kas ir ikvienas biznesa korespondences pamatā; aplūkotas vēstules sadaļas un teksta izkārtojums, lai rezultātā tā būtu pareizi un glīti uzrakstīta.

Otrajā daļā (Lietišķie dokumenti ikdienā) ietverta darījumu korespondence, t.i., uzziņas, pasūtījumi, izcenojumi, rēķini utt., ko katrs uzņēmums veic ikdienā.

Trešā daļa (Radoši un pārliecinoši dokumenti) ietver vadlīnijas, padomus un paraugus, kā veidot uzņēmuma informatīvos un tā popularizēšanas materiālus, biznesa plānus, kā arī ar personālu saistītas sarakstes paraugus.

Ceturtā daļa (Klasificēta lietišķā sarakste) ietver lietišķās sarakstes paraugus, kādus izmanto starptautiskajā tirdzniecībā, banku darbībā, transportā un apdrošināšanā.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links