Description

TITLE Mārketinga pamati / Filips Kotlers.
PUBLISHER/YEAR Rīga
Jumava
2006
PHYSICAL DESCRIPTION 647 lpp.
BIBLIOGRAPHY Bibliogr. nodaļu beigās
NOTES Tulk. no izd.: A framework for marketing management / Philip Kotler
ISBN 9984380734
UDC NUMBER 339.13

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 339.1 On a shelf Available to order

Annotation


Apgāda Jumava Biroja sērijas ietvaros pirmo reizi Latvijā izdod latviešu valodā izcilā amerikāņu tirgzinības speciālista un pasaules mārketinga guru Filipa Kotlera grāmatu Mārketinga pamati.
Precizitāte
Atbilstība
Teorija
Prasme
Šis ir moto, kas raksturo izcilā amerikāņu tirgzinības un sabiedrisko attiecību klasiķa, tirgzinības korifeja Filipa Kotlera grāmatu - tirgzinības speciālistu bībeli - visās attīstītajās pasaules valstīs.

Autors saprotami izklāsta mārketinga būtību un nozīmi biznesā, kā arī analizē lielāko pasaules kompāniju mārketinga trikus, ko lieto, lai uzņēmums sasniegtu maksimālu peļņu.

Grāmata sniegs jums atbildes, kā veidot mārketinga stratēģiju, izveidot zīmolu un noteikt tā vērtību, analizēt konkurentu darbību, vadīt partneru un klientu attiecības, atgūt zaudētos klientus... un daudz ko citu, kas būtiski uzlabos prasmi pārdot preci vai pakalpojumu.

Grāmata būs vērtīgs izziņas avots gan uzņēmumu darbiniekiem, kuru darbs ir tieši saistīts ar mārketinga organizēšanu, gan arī tiem, kuri vēlas izprast reklāmas, sabiedriskās domas un konkurētspējas nozīmi uzņēmuma attīstībā.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links