Description

AUTHOR Beks, Klauss
TITLE [Kommunikationswissenschaft]
Mediju un komunikācijas zinātne / Klauss Beks ; latviešu izdevums profesora Drphil. Aināra Dimanta tulkojumā un zinātniskajā redakcijā ar līdzautora papildinājumiem.
PHYSICAL DESCRIPTION - 384 lpp. : ilustrācijas ; 21 cm.
BIBLIOGRAPHY Ietver bibliogrāfiju un rādītāju
NOTES Tulkots no vācu valodas 5. pārstrādātā izdevuma
ADDED NAME Dimants, Ainārs 1966- edt trl Redaktors Tulkotājs
Biznesa augstskola Turība (izdevniecība) pbl
ISBN 9789934543296
UDC NUMBER 659

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 659 On a shelf Available to order

Annotation


Komunikācija un mediji bauda pieaugošu popularitāti ne vien katra cilvēka ikdienā, bet arī kā pētniecības un mācību priekšmets. It visur Eiropā un ārpus tās pēdējos gadu desmitos ir pastāvīgi pieau dzis mediju un komunikācijas zinātnes studiju interesentu un studējošo skaits, tāpat kā ir pieaudzis arī augstskolu un universitāšu piedāvājums.
Trīsdesmit gadus esmu mācījis mediju un komunikācijas zinātni dažādās Vācijas universitātēs un kopš tā laika mēģinu studiju iesācējiem un iesācējām atvieglot ienākšanu šajā tiklab populārajā, kā arī bieži vien nenovērtētajā zinātnes nozarē. Zinātniskā monogrāfija ir radusies pēc lekciju pieredzes vairāku gadu garumā un ir vērsta ne tikai uz mūsu nozares studiju iesācējiem un iesācējām, bet arī uz skolēniem, kuri apsver domu to studēt, kā arī socioloģijas, psiholoģijas, politikas, ekonomikas, mediju un kino zinātņu, pedagoģijas un citu radniecīgo disciplīnu studentiem.
Pagājušajā gadā iznāca 6. vācu izdevums, pirms dažiem gadiem klajā nāca tulkojums korejiešu valodā, un tagad sevišķi priecājos par šo latviešu izdevumu.

Klauss Beks

 

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links