Description

AUTHOR Leiendekers, Aloizs, 1948-
TITLE [Konfliktmanagement]
Konfliktu vadība : konfliktu vadības prasmes un kompetences mūsdienīgiem vadītājiem / Aloizs Leiendekers (Aloys Leyendecker) sadarbībā ar Manusu Leiendekeru (Manus Leyendecker) ... [u.c] ; no vācu valodas tulkojusi Ārija Servuta ; [atbildīgā redaktore Anna Pavlovska ; literārā redaktore Irīda Miska].
PUBLISHER/YEAR Rīga
J.L.V.
2016
PHYSICAL DESCRIPTION - 198, [1] lpp. : il., sh., tab. ; 20 cm.
BIBLIOGRAPHY Bibliogrāfija: 168.-[170.] lpp. un zemsvītras piezīmēs.
ADDED NAME Leyendecker, Manus ctb Līdzradītājs
Leyendecker, Aloys aut
Servuta, Ārija trl Tulkotājs
Pavlovska, Anna edt Redaktors
Miska, Irīda 1955- red Tehniskais redaktors
ISBN 9789934118777
UDC NUMBER 159.9

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Aloizs Leiendekers (Aloys Leyendecker), diplomēts vācu pedagogs, dzimis 1948. gadā vīna darītāju ģimenē Pīsportā, kas jau 2000 gadu ir slavena ar vīna darīšanas tradīcijām. Studējis pedagoģiju, psiholoģiju un teoloģiju Trīrā, apguvis ģimenes konsultēšanu un ilgus gadus strādājis ar jauniešiem un ģimenēm. Pēc izglītības iegūšanas ģimenes un komercmediācijā nodibinājis AL-Institut für Mediation und Konfliktberatung 1998. gadā un darbojies kā pašnodarbinātais mediators. Ieguvis lielu praktisko pieredzi mediatora darbā. Ir mediācijas un konfliktsituāciju vadības un risināšanas apmācības vadītājs Vācijā (kopš 1999. gada Erfurtes Lietišķo zinātņu augstskolā), Latvijā (Rīgā) un Krievijā (Sanktpēterburgā). Kopš 2009. gada ar lielu interesi darbojas Latvijā. Viņš saka: “No cilvēkiem Latvijā esmu daudz mācījies un vēl daudz mācīšos.”

Konfliktu vadības māksla Aloys Leyendecker pieejā veic būtisku misiju, jo rūpējas par uzņēmumu un organizāciju attīstību ilgtermiņā. Domāšanas paradigmas maiņa no šķietamā labuma gūšanas šodien nerēķinoties ar komandas labklājību uz vadības pieeju, kas iekļauj un respektē komandas vajadzības reizēm nav vienkārša, taču ir ekonomiski pamatota. Autors sadarbībā ar saviem kolēģiem un studentiem nodod jums savu divdesmit gadu organizāciju konsultanta pieredzi, kas iegūta stiprinot vācu ekonomiku un pēdējos septiņus gadus aktīvi sagatavojot jaunu konfliktu vadības paaudzi arī Latvijā.” 
Sandis Kristars Dūšelis, profesionālās pilnveides un tālākizglītības iestādes MIERVIDI dibinātājs.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links