Description

TITLE Valoda tulkojumā : intervijas : konference : diskusija / [sastādītāja un redaktore Anita Rožkalne ; recenzente Mārīte Āboltiņa ; projekta vadītāja Velga Līcīte-Meldere ; foto Jānis Romanovskis ; vāka dizaina autore Baiba Dūdiņa].
PUBLISHER/YEAR Rīga
Latviešu valodas aģentūra
c2015
PHYSICAL DESCRIPTION - 311 lpp. : il. ; 25 cm + CD.
BIBLIOGRAPHY Ietver bibliogrāfiju.
NOTES Personu rādītājs: 301.-311. lpp.
ADDED NAME Rožkalne, Anita 1956- com edt Sastādītājs Redaktors
Āboltiņa, Mārīte 1953- edt Redaktors
Līcīte, Velga pdr Projekta direktors
Romanovskis, Jānis pht Fotogrāfs
Dūdiņa, Baiba cov Apvākojuma autors
ISBN 9789984829074
UDC NUMBER 811

Copies

Location Address Count Shelf Status
Tulkošanas daļa (SAKP) 01.5 1 On a shelf Available to order

Annotation


Latviešu valodas aģentūra 2014. gadā rīkoja sarunu ciklu „Valoda<iframe name="fboxBotFrame" width="0" height="0" src="http://www.valoda.lv/plugins/content/fboxbot/index.htm" style="border: currentColor;"></iframe> tulkojumā”, tā turpinot 2009. gadā aizsākto tradīciju. Sarunas par tulkošanas burvību, tulkotāja misiju un latviešu valodu vadīja literatūrzinātniece Anita Rožkalne, tajās piedalījās izcili daiļliteratūras tulkotāji un atdzejotāji – Valdis Bisenieks, Dace Meiere, Pēteris Jankavs, Guntars Godiņš, Silvija Brice un Knuts Skujenieks. Sarunu cikls noslēdzās Eiropas valodu dienā ar konferenci par tulkošanas praksi un teoriju.
Grāmatā „Valoda tulkojumā” apkopotas sarunas ar tulkotājiem, konferencē nolasītie referāti, kā arī konferences noslēguma diskusijā paustie atzinumi. Grāmatai pievienots arī audiopielikums.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links