Description

AUTHOR Lapsa, Lato, 1969-
TITLE Liepājas metalurgs : kam jāsēž, kam jālido / L. Lapsa, K. Jančevska.
PUBLISHER/YEAR [Rīga]
Atēna
2014
PHYSICAL DESCRIPTION - 293, [138] lpp. : il., faks.
ADDED NAME Jančevska, Kristīne aut Autors
ISBN 9789984344928
UDC NUMBER 323

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Pēdējos gados mēs esam pieredzējuši visvisādus mūsu valstij un mums — visiem tās iedzīvotājiem — dārgi izmaksājušus galus, tomēr šis bija īpašs.

Parex Banka, AirBaltic, Krājbanka — visos šajos gadījumos nevis vienkārši drusku paviršām un paslinkām, bet atklāti noziedzīgi nolaidīgām valsts amatpersonām bija iespēja rādīt uz kāda cita, parasti jau konkurējoša politiska spēka pārstāvjiem un apgalvot — to visu viņi, mēs jau neko, mēs darījām, ko varējām, bet bija jau par vēlu. Vai attiecīgi — mēs visu izdarījām pareizi, bet viņi pēc mums salaida dēlī.

Citādi ir ar Liepājas metalurgu un jo īpaši — ar tajā iegāzto milzīgo valsts naudu un uzņēmuma kraha izpostītajām dzīvēm.

Šajā grāmatā precīzi — ar vārdiem un uzvārdiem — ir nosaukti visi tie, kas vainīgi pie tā, ka Liepājas metalurga faktiski vairs nav, ka valstij ir nodarīti simtiem miljonu zaudējumi un ka bez darba un ar nožēlojamiem pabalstiem Kurzemē palika tūkstoši ģimeņu.

Visi tie, kuriem par to, latviski sakot, vajadzētu sēdēt. Vai vismaz ar paukšķi izlidot no iesildītajiem valsts amatiem. Kā nu kuram…

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links