Description

Leader00000nam a2200253 i 4500
0011011816
003LB
00520091202142520.0
008090327s2009 lv 000 u lav d
020 a: 9789984826356
040 a: LBd: LB
041 a: lav
080##a: 658.3
2451 a: Darba laika pilnvērtīga izmantošanac: No angļu val. tulk.: Dace Amsone
260 a: Rīgab: Lietišķās informācijas dienestsc: 2009
300 a: 148 lpp.
440 a: Harvard Business Review on
500##a: Tulk. no izd.: Harvard Business Review on Bringing Your Whole Self to Work
650#0a: Personāla vadība
650#0a: Darba organizācija
695##a: Kompetences
856##u: http://www.lid.lv/images/PDF/darba_laika_izmantosana_2.pdf
990##a: 658.3

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Ja jūs skrienat kā vāvere ritenī, jums drīz vien draud izdegšana. Lai darbā būtu
produktīvi, jums ir jāmāk efektīvi plānot un pilnvērtīgi izmantot savu darba laiku,
sabalansējot savu profesionālo sniegumu ar personību, kā arī uzraugot savu fizisko
un psiholoģisko veselību. Šis rakstu krājums kodolīgi un saistoši vērš vadītāju
uzmanību uz to, kā efektīvi plānot un izmantot savu darba laiku.

GRĀMATAS SATURS:
Smadzeņu apburtais loks
Kāpēc gudri cilvēki strādā neefektīvi
Edvards Helovels
Cilvēciskais kontakts
Edvards Helovels
Korporatīvā atlēta tapšana
Džims Loērs un Tonijs Švarcs
Vai jūs strādājat pārāk smagi?
Saruna ar medicīnas doktoru Herbertu Bensonu
Miega deficīts
Snieguma slepkava
Saruna ar Hārvarda Medicīnas skolas profesoru Čārlzu Čeisleru
Lēmumi un vēlmes
Gārdiners Morze
Vadoties pēc izjūtām
Deivids Gergens , Daniels Goulmens ,
Ronalds Heifecs un citi
Briesmas justies neīstam
Manfrēds Ketss de Vrīss
Par autoriem

PAR AUTORIEM:
Kolīna Barreta (Colleen Barrett) ir Dalasas Southwest Airlines prezidente un korporatīvā vadītāja.

Kerola Bārtsa (Carol Bartz) ir Kalifornijas štata Sanrafaelas pilsētā izvietotā dizaina programmatūras un digitālā satura uzņēmuma Autodesk valdes priekšsēdētāja. Viņa ir arī prezidenta Buša Zinātnes un tehnoloģiju padomes locekle.

Herberts Bensons (Herbert Benson) ir goda direktors Bensona-Henrija institūtā, kā arī asociētais medicīnas zinātņu profesors Hārvarda Medicīnas skolas Prāta/ķermeņa medicīnas institūtā.

Ričards Bojatsis (Richard Boyatzis) ir Case Western Reserve universitātes Klīvlendas Vezerhedas Menedžmenta skolas profesors un organizāciju uzvedības nodaļas vadītājs.

Hovards Buks (Howard Book) ir organizāciju konsultants, kā arī Toronto universitātes psihiatrijas nodaļas asociētais profesors.

Čārlzs Čeislers (Charles A. Czeisler) ir profesors miega medicīnas zinātnē Hārvarda Medicīnas skolā.

Roberts Džofijs (Robert Goffee) ir Londonas Biznesa skolas organizāciju uzvedības profesors, kā arī viens no Londonas organizāciju konsultāciju uzņēmuma Creative Management Associates dibinātājiem.

Viljams Džordžs (William George) ir Mineapolisas medicīnas tehnoloģiju uzņēmuma Medtronic bijušais valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors. Patlaban viņš ir menedžmenta prakses profesors un Henrija B. Artūra Ētikas biedrības loceklis Hārvarda Biznesa skolā.

Bronvina Fraijere (Bronwyn Fryer) ir Harvard Business Review vecākā redaktore.

Stīvens Gatsteins (Steven Gutstein) ir psihologs, autisma eksperts un viens no Hjūstonas Ģimenes un personiskās attīstības centra direktoriem.

Deivids Gergens (David Gergen) vada Hārvarda universitātes Džona Kenedija Pārvaldības skolas Publiskās līderības centru Kembridžā, Masačūsetsas štatā. Viņš bijis padomnieks prezidentiem Niksonam, Fordam, Reiganam un Klintonam.

Elkonons Goldbergs (Elkhonon Goldberg) ir praktizējošs neiroloģijas profesors Ņujorkas universitātes Medicīnas skolā un Ņujorkas Neiropsiholoģijas un kognitīvā snieguma institūta direktors.

Daniels Goulmens (Daniel Goleman) ir viens no vadītājiem Organizāciju emocionālās inteliģences pētījumu konsorcijā, kas atrodas Ratgersa universitātes Praktiskās un profesionālās psiholoģijas skolā Pisketevejā, Ņūdžersijas štatā.

Edvards «Neds» Helovels (Edward M. «Ned» Hallowell) ir psihiatrs un Masačūsetsas pilsētā Sadburijā izvietotā Helovela Kognitīvās un emocionālās veselības centra dibinātājs. Viņš ir arī divpadsmit grāmatu autors, tostarp Driven to Distraction.

Sidnijs Hārmens (Sidney Harman) ir Vašingtonas uzņēmuma Harman International Industries dibinātājs un valdes priekšsēdētājs.

Ronalds Heifecs (Ronald Heifetz) ir viens no Hārvarda universitātes Džona Kenedija Pārvaldības skolas Publiskās līderības centra dibinātājiem (Kembridža, Masačūsetsas štats), kā arī partneris Kembridžas konsultāciju uzņēmumā Cambridge Leadership Associates.

Andrea Janga (Andrea Jung) ir Ņujorkā izvietotā uzņēmuma Avon Products valdes priekšsēdētāja un izpilddirektore.

Džandža Laliča (Janja Lalich) ir kulta eksperte un Kalifornijas Valsts universitātes socioloģijas docente.

Džims Loērs (Jim Loehr) ir snieguma psihologs, kā arī viens no dibinātājiem un izpilddirektors LGE Performance Systems (Orlando, Floridas štats) – konsultāciju uzņēmumā, kas sporta treniņu principus pielāgo uzņēmumu vadītājiem. Kopā ar Toniju Švarcu (Tony Schwartz) viņi sarakstījuši grāmatu The Power of Full Engagement.

Džons Meijers (John D. Mayer) ir psiholoģijas profesors Ņūhempšīras universitātē. Kopā ar Jēlas psiholoģijas profesoru Pīteru Saloveju (Peter Salovey) 90. gadu sākumā pirmie izveidoja emocionālās inteliģences jēdzienu.

Gārdiners Morze (Gardiner Morse) ir Harvard Business Review vecākais redaktors.

Linda Stouna (Linda Stone) ir bijušī Microsoft viceprezidente korporatīvajos un industrijas iniciatīvu jautājumos.

Tonijs Švarcs (Tony Schwartz) ir viceprezidents LGE Performance Systems (Orlando, Floridas štats) – konsultāciju uzņēmumā, kas sporta treniņu principus pielāgo uzņēmumu vadītājiem. Viņš ir darba What Really Matters: Searching for Wisdom in America autors, kā arī līdzautors Work in Progress (ar Maiklu Eisneru) un The Power of Full Engagement (ar Džimu Loēru).

Hirotaka Takeuči (Hirotaka Takeuchi) ir Tokijas Hitotsubaši universitātes Starptautiskās korporatīvās stratēģijas skolas dekāns.

Maikls Tilsons Tomass (Michael Tilson Thomas) ir Sanfrancisko simfoniskā orķestra diriģents.

Manfrēds Ketss de Vrīss (Manfred F. R. Kets De Vries) ir Raula de Vitrija d’Ovekurta Līderības attīstības katedras vadītājs Insīdas universitātē (Francija un Singapūra), kā arī Insīdas Globālās līderības centra direktors. Viņš ir arī praktizējošs psihoanalītiķis, kas ir sarakstījis un rediģējis vairāk nekā divdesmit grāmatas līderu un organizāciju psiholoģijas jomā, tostarp Life and Death in the Executive Fast Lane un The Leadership Mystique

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links