Description

Krauze, Donalds G.  Karamāksla menedžeriem : senas zināšanas mūsdienu profesionāļiem / Donalds G. Krauze ; no angļu valodas tulkojusi Daina Borovska. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2011. - 168 lpp. - Art of War for Executives.
        ISBN 9789934020544.
        Menedžments. Līderība. Panākumi uzņēmējdarbībā.

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Pirms vairāk nekā 2500 gadiem diženais Senās Ķīnas militārais stratēgs Suņdzi radīja Karamākslu - pasaulē ietekmīgāko stratēģiskās domāšanas grāmatu. Pasaule ir mainījusies, bet seno stratēģiju principi, kas nodrošina uzvaru gūšanu, ir saglabājušies nemainīgi. ASV top-menedžera Donalda Krauzes grāmatā Karamāksla menedžeriem pirmo reizi vēsturē Suņdzi principi adaptēti lietošanai mūsdienu biznesa profesionāļiem.


Bruņojušies ar šo rokasgrāmatu, jūs ierindoties starp tiem biznesa profesionāļiem, kas pamatoti uzskata diženo stratēģi Suņdzi par savu padomdevēju un no viņa gudrības gūst priekšrocības konkurences cīņā. Senie karamākslas principi, kas adaptēti mūsdienu biznesa cilvēka vajadzībām, palīdzēs jums prasmīgi gūt priekšrocības un panākumus darbā... un iemācīs izvēlēties uzvaras stratēģiju, kad cīņa būs sākusies.
Donalds Krauze ir viens no ASV top-menedžeriem, kurš savas karjeras laikā ir vadījis savu uzņēmumu, bijis biznesa konsultants un ieņēmis vadošus amatus uzņēmumos. Starp viņa nozīmīgākajiem bijušas tādas kompānijas kā Volta Disneja korporācija, Canadian Pacific Railroad, Amerikas dzelzceļa asociācija un CSX Transportation.

„Karamāksla menedžeriem” ASV piedzīvojusi vairākus izdevumus un ir tulkota vairāk nekā 10 valodās. Grāmata iekļuvusi prestižā biznesa un finanšu laikraksta Wall Street Journal’s bestselleru sarakstā.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links